Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 hetesen üres a 8 mm-es...

4+5 hetesen üres a 8 mm-es petezsák, reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
12-én kellett volna megjönnie, ekkor este pecsételő vérzés volt, majd szerdán és csütörtökön görcsölés. vasárnap voltam uh-n ahol a szonográfus nem látott semmit, azt mondta, lehet felszívódott, amikor görcsöltem. Azt is mondta, hogy magától lerendezi a szervezet, nem kell műtét, jó lenne, mert tavasszal elvetéltem és akkor művi úton fejezték be. Tudom, hogy mindenképp dokihoz kell mennem, de kiváncsi vagyok véleményekre/történetekre! A Köszi!+++++++

2012. júl. 16. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
na aggodj két hét mulva benne ül a babó
2012. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ámen! meg is ígéred?:-) az a baj, hogy semmi tünetem nincs, van már 2 gyerköcöm, náluk volt, bár a lányomnál ilyenkor még nem nagyon azt hiszem, de nem is futottam sehova ilyen korán, most is csak a görcs miatt, kezdek bedilizni. ha megszületik ez a baba, csodaként fogom megélni, lehet ez lesz a második neve:-)
2012. júl. 16. 08:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai, hogy legyen benne baba, várj picit és majd meglátod!! Biztosan csak később fogant, ne izgulj! Drukkolok!
2012. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ó, hát még korán van. Nekem 6 hetesen csak zsákom volt és talán mintha, de nem biztos lenne benne valami. Hát köszi.

2 hét bizonytalanság.

s most itt eszik :-)

2012. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6+4 napon voltam dokinál és csak egy 16 mm-es üres petezsák volt,7+4 napon már volt szikhólyag és 10 mm-es babuci pulzáló szívcsővel.Tünetem nekem sem volt semmi pedig a többivel nekem is volt már 5 héttől kezdve.Most a 10 héten járok és most kezd hányingerem lenni,szerdán megyek dokihoz kiváncsi vagyok mit mond majd...
2012. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5+3 naposan uh-ozott meg a doki először és nagyon,de nagyon nehezen találta a petezsákban a Babát,meg is ijesztett,mert mondta úgy tűnik üres a petezsák...de aztán megtalálta a Picurkát :) Ne aggódj! Mikor kell menned legközelebb?
2012. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat, kezdek reménykedni. sokat járok pisilni, és fáradt is vagyok dehát ennek sok oka lehet... Az igazság az, hogy egyenlőre itt állok doki nélkül, jártam valahova, valakihez, de inkább hagyjuk...:-( csalódás volt nagyon:-( Most a flór ferencben kutakodok, mivel egy köpésre lakom és így lenne a legjobb... Valaki esetleg?:-)
2012. júl. 16. 13:36
 8/13 KicsiSzív 2 ***** válasza:

Nekem 5 hetesen csak petezsák volt..késöbb benne volt a Baba:)

Nyugodj meg minden rendben lesz!Gratulálok!!

2012. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szerdán voltam dokinál, 4mm-es a pindúr és volt szívhang is:-) köszönöm a támogatást mindenkinek!!!!!+++++++
2012. júl. 27. 08:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon boldog babavárást Neked, vigyázz a Pindurkádra!
2012. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!