Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban kicsi a magzat súlya?

Valóban kicsi a magzat súlya?

Figyelt kérdés
a feleségemet befektették a kórházba, mert kicsinek találták a magzat súlyát,34 hetes. mire számíthat? másnál is volt már ilyen?

2012. júl. 12. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
méhlepény állapota? jó kérdés..
2012. júl. 12. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló volt a helyzet nálam is, a 32. héten 1600 grammra mérték a fiamat, azt mondták, hogy kicsi, plusz még a S/D érték magas lett, 3 fölötti és csak 3-ig jó. Be is fektettek, az NST-k mindig jók voltak, a keringés, vagyis az S/D hol jó volt hol nem. Volt olyan doki, aki azt mondta, hogy el van maradva a súlya, volt amelyik szerint nem. A 35. héten aztán volt egy vacak NST-m, plusz egy OTT-m, de a gyerek szívhangja mindig leesett, amikor jött a fájás, így aznap császárral meglett a fiam 2230 grammal, ami nem is olyan kicsi. Hozzáteszem a nagyobbik fiam a 37. héten született 1760 grammal, nála a kutya nem nézte, hogy jó-e a keringés vagy sem, amikor megszületett csak néztek, hogy mi van.
2012. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A pici súlya miatt nem hiszem,hogy befektetnék.Egy 2kg-os gyerek nem kicsi már.Én időre születtem és 2800gramm voltam akkor.Egyik öcsém 3héttel előbb született és már akkor 3500gramm volt.Nem értem mi ez a nagy sürgés forgás a gyerek súlya körül.Nem kell minden babának egy tápos malacnak lennie kibújáskor.Ne aggódj szerintem a kicsi miatt,és az orvostól kérdezz rá mi a pontos baj,ő jobban tudja mint mi! ÉS NE AGGÓDJ!
2012. júl. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szia.mi a helyzet?mondott valamit a doki?mikor engedik haza a feleségedet?
2012. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
bent kell maradnia sajnos. 1 hétig, infuziót kap, aztán súlymérés, és ha minden rendben van akkor jöhet haza-
2012. júl. 15. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!