Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clearblue teszt időn túl lett...

Clearblue teszt időn túl lett 3-szor pozitív szerintetek?

Figyelt kérdés
gondoltam megosztom veletek,hátha valaki majd hasznát veszi egyszer......10 napja késik,2 naponta csináltam tesztet,de mindig csak időn túl lett pozi,és egyre erősebben..... ma barnáztam,elmentem a dokihoz,vérvétel,a,méhenkívüli kizárására(mert az is voltam) hcg szint 2.0 na erre varrjatok gombot. terhesség kizárva......

2012. júl. 10. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom

én mindkét terhességemnél ezzel teszteltem és rendesen pozitívat mutatott... nem tudok erre érdemlegeset válaszolni, de biztos vannak hibás tesztek.

2 éves kislány és 23 hetes pocaklakó anyukája :)

2012. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

időn túli pozitív teszt nem jelenti azt hogy van egy fennálló terhesség.

Mindegyik teszt útmutatóján rajta van hogy időn túl nem értékelhető az eredmény.

2012. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, de időn belűl. Valamit ùjított a cb a teszten es azota többen is mondjak, hogy all pozi. Esküszöm veszek egyet es mondom a volegenyemnek pisiljen ra. Lehet meg attol is pozi lenne. Szolni kene a gyartonak.
2012. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve ez a teszt akkor is pozitív volt, mikor nem voltam terhes. Az összes + lett, pedig baba nem volt. Nem is vettem többet ilyet.
2012. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van ráírva a teszt használati utasítására, hogy az időn túli eredményt nem kell figyelembe venni.
2012. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen az időn túlit nem szabad nézni! már én is tudom...de azért vicc,mert aki babát akar,az nem tudja figyelmen kívül hagyni sajnos! én sem veszek több ilyen tesztet az tuti!
2012. júl. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!