Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyümölcs vagy főtt étel?

Gyümölcs vagy főtt étel?

Figyelt kérdés

20 hetes kismama vagyok, de alig van étvágyam. Előző terhességnél ez a 30.héttől volt jellemző.

Nem tudom eldönteni, hogy gyümölcsöt egyek inkább, vagy főtt ételt. Mindegyiket kívánom, de sajna alig tudok enni. Gyümölcsből is csak pár falat megy, főtt kajából is. A kettő együtt meg kizárt:)


2009. júl. 11. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
sokszor ülj le enni, ilyenkor ez segít. ha másképp nem, másfél két óránként állítsd be a telefonodat emlékeztetni. olyankor mindig egyél pár falatot. hol egy kis gyümit, hol egy kis főtt kaját, akár egy pár falat kenyeret, vagy épp elrágsz valami zöldséget, ha szereted. és így meglesz a táplálékbeviteled. Ja, és igyál sok folyadékot! lehetőleg vizet. ne aggódj, meg fog jönni az étvágyad majd:-)
2009. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az a baj, hogy annyira nincs étvágyam, hogy nem tudok enni többször. Ha napi kétszer tudok enni (csipegetni), annak már örülök.

Inni iszok bőven.

Sosem voltam nagyétkű, mostmeg főleg nem...

2009. júl. 11. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!