Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái! Volt...

Tápszeres babák anyukái! Volt valami olyan gyümölcs, étel, amire a babátok allergiás lett?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos, eddig kapott anyatejet is, de ma már kizárólag tápszeres. Néhányan azzal ijesztgetnek, hogy "de rosszkor fogyott el az anyatej", mert az védett volna a hozzátáplálásnál esetlegesen fellépő allergia ellen. Ha megfeszülök, akkor sincs több tejem, ezért érdekelne, hogy volt-e valakinél ilyen eset, vagy ez is csak riogatásnak jó?
2011. máj. 24. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos kora óta tápszeres, most 11 hónapos és egyenlőre semmire sem allergiás!
2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,csak nekem a stressztől 3 hét után nem volt tejem annyira akartam szoptatni.5 hónapos koráig tápizott,addig nem mertem elkezdeni a hozzátáplálást.A fiam egyetlen egy dologra lett allergiás és az a paradicsomos ételek,ma már 7 éves de mértékkel szabad paradicsomos ételeket ennie,mert különben azonnal kiütéses lesz tőle.
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
istenem, csak az ilyen "jóindulatú" ismerősöktől mentsem meg az isten. az anyatej nem allergia ellen véd, az hajlam vagy genetika kérdése. nekem kezdetektől vegyes táplálású volt, mert nem volt elég tejem, semmire nem allergiás. a barátnőm 6 hónapig kizárólag szoptatott kisfia tojás és glutén-érzékeny.
2011. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alinaaa ***** válasza:
A kisfiamat csak 2 hétig szoptattam. Augusztusi baba volt, de az eperszezonban már eprezett. 4 hónaposan kiette a banánt a papa kezéből, és fél évesen már a kalciumos joghurtot ette. A mai napig nem allergiás és már augusztusban tölti a 4.évét:)
2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, "jóindulatú" ismerősökkel meg vagyok áldva! De akkor ezek szerint jól gondoltam, és ha legközelebb ilyen "hasznos" megjegyzéseket kapok, csak eleresztem a fülem mellett. Köszönök minden választ, és minden jót kívánok Nektek!!!
2011. máj. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!