Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes+1 napos vagyok ma...

37hetes+1 napos vagyok ma óránként kb 5-6 méh összehúzodásom van. fél órája voltam wc olyan görcsöm volt mint még soha azota semmi csak az összehúzódás. mi ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 19:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszi.te is 37hetes vagy?ez az e-mail cimem ha gondolod tartsuk a kapcs.én viki vagyok viktori.a@freemail.hu
2008. máj. 3. 21:37
 22/24 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne,hogy nektek hamarabb is voltak ilyenek.Én most vagyok 30hetes és egyre gyakrabban keményedik a hasam.Egyenlőre szabálytalan,de tegnap este pl,óránként kétszer is volt és vagy 3órán keresztül ez rendszeresen.Nem segített a magne b6.Szval érdekelne,h.ez szerintetek mi??Ezek a jósló fájások?De sztem ezek koraiak,nem?VAgy csak pihennem kellene többet??Szorítok neked amúgy,hogy könnyű szülésed legyen:)
2008. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
???? Van baba?
2008. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
nincs még mindigg itthon vagyok.mostmár várom nagyon
2008. máj. 7. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!