Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes+1 napos vagyok ma...

37hetes+1 napos vagyok ma óránként kb 5-6 méh összehúzodásom van. fél órája voltam wc olyan görcsöm volt mint még soha azota semmi csak az összehúzódás. mi ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 19:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szinén az elsö válaszoló vagyok.

Gondolom a babád feje ma´r beilleszkedett??ha nem akkor ez megtörtént.Próbálj pihenni,mert lehet,hogy lassan tényleg baba´zol.

Könnyü szüle´st.Nekem a babám egészen a születéseíg mozgott.

2008. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
köszi majd meg látjuk minden jót nektek is
2008. máj. 3. 20:32
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam is hasonlóak a tünetek, 37. hét+4. nap.Biza ez azt jelzi,hogy lassan itt az idő,de még nem most.amíg nem sűrűsödnek be,addig nem kell aggódni.Kh-ba olyan 4-5 percenként jövő fájásokkal kell menni.Hidd el,érezni fogod,hogy mikortól nincs visszaút.Addig is pihizz sokat,mert 1-2 napig még jó lenne,ha nem akarna kijönni:)

Az én kislányom bőszen kidugta a fenekét,hogy ő még nem,csak próbálgatja,hogy milyen is az.

2008. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nálam is a fenekét tologatja a gyomromba szerintem.de a méhösszehúzódások a fájások?
2008. máj. 3. 20:37
 15/24 anonim ***** válasza:

Szeritnem miért nem mész be megnézetni magad? nem nyugtatna meg jobban, ha tudnád, hogy mi van?

Én bizots nem várnék, elmennék a kórházba, max hazaküldenek, hogy ez még nem az. De nem bírnék így otthonmaradni még egy órát sem...

2008. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ha bármi lenne 5perc a korház én meg nem vagyok ideges,csak kiváncsi
2008. máj. 3. 20:50
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia! 3. válaszoló vagyok. Nekem teljesen rendszertelen fájásokkal kezdődött, úgy 1/2 3 körül. Ez olyan érzés (volt nekem), hogy teljesen megkeményedett a hasam, és egy kicsit húzó érzés, plusz görcs társult hozzá. De ezzel elvoltam. Amikor sűrűsödött, akkor is bekeményedett a hasam, minden fájásnál. Olyan volt, mint a kőszikla. Lent érzed a szeméremcsontodnál, ahogy a baba nyomul előre, olyan, mintha szét akarná feszíteni a csontjaidat, hogy kiférjen. De mint írtam, még ez leállhat. Lehet csak "felkészítő gyakorlat". Arra figyelj, hogy a baba mozog-e rendesen. Ilyenkor már nem kell sűrűn mozognia. Ahogy sűrűsödnek a fájások, erősödnek is, de a keményedés megmarad. Erről már tényleg tudni fogod, hogy itt az idő :o)

Tehát: Lehetnek ezek erősebb jóslófájások is, de lehet a szülésetek kezdete is.

Kérdezz még bátran, ha valamire kíváncsi vagy, ezen a kérdésen belül is!!

2008. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja! Teljesen elkalandoztam, nem fejeztem be. Szóval 1/2 3 körül voltak a rendszertelen fájások, és kb 4 órára rendszeresedtek, akkor már percre pontosak voltak. Van azért akinél ez hosszabb időt vesz igénybe.
2008. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
én nem érzem ott a szemérem csontomnál és még többet is mozog a kis lurkó.nem félek eggyálltalán a szüléstől,ugyhogy egyenlőre nem rohanok a korházba ha itt az idő biztos tudni fogom
2008. máj. 3. 21:05
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem is kell félni, hiszen ez egy csoda. Gratulálok a nézeteidhez :o) Biztos hogy tudni fogod, ha itt az idő.
2008. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!