Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes+1 napos vagyok ma...

37hetes+1 napos vagyok ma óránként kb 5-6 méh összehúzodásom van. fél órája voltam wc olyan görcsöm volt mint még soha azota semmi csak az összehúzódás. mi ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 19:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehet,hogy itt a nagy nap.Akár holnap már abázhatsz.Nálam is így indult.Csak éppen 41hetesen.Hívd fel az orvosod.

2008. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
most nem mondod.de hát csak összehúzódások amugy semmi bajom.csak baromira tud fájni amikor húzódik.
2008. máj. 3. 19:18
 3/24 anonim ***** válasza:
És milyen a a méhösszehúzódás? Mert én is 37hetes vagyok, első baba, mit érzel olyankor, mint a menstruációs görcsök?
2008. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát figyelj nem minden alkalommal
2008. máj. 3. 19:38
 5/24 A kérdező kommentje:
de állt.igen és olyankor a gyomor tájékon egy gombóc van és a hasam alja fájdogál.de 30-40 másodpercig mozdulatlan vagyok mert semmi mozgásra nem vagyok képes
2008. máj. 3. 19:40
 6/24 anonim ***** válasza:

Hú!! Szülünk!! Ez olyan izgi.

Nagyon jó jel. Ezek kb 10 percesek. Lehet, hogy leállnak a fájások, de lehet, hogy egy óra múlva már ötpercesek lesznek, akkor tudod majd, hogy itt az idő valóban. Ha sűrűn jársz kakilni, esetleg hánysz, az is a kezdetét jelzi.

Szép szülést!! :o)

2008. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem fájásoknak kéne lenni?én még mindig nem vágom ezt
2008. máj. 3. 20:01
 8/24 anonim ***** válasza:
Én vok az előző 37hetes, én pánikolnék, mert még nem igazán van összeszedve a cucc, amit vinni akarok akórházba. De már holnap lassan mindent bepakolok, ill hétfőn. Tartsunk ki még 3hetet minimum, nem? Bár nekem még nincsenek ilyen fájások.
2008. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Èn vagyok az elsö válaszoló.

Nálam hajnali 3-kor kezdödött,egy görcsszerü e´rzéssel.Aztán 15perc múlva a következö.Majd elaludtam.5-kor keltem,hogy szinte a´t húz az egész hasamon.Onnantól 10 percenként jöttek.Egyre erösebben,e´s tovább.majd 38óra múlva megszületett a lányom.

Úgy hogy lehet,hogy te´nyleg szülni fogsz.Azóta is érzed az összehu´zódásokat????

esetleg nem vagy éberebb??

nincsen étvágytalansa´god???Az étvágytalanság is a szüle´s jele.

Ha abba maradtak,akkor akár a 40.hetet is megva´rhatod.

13 hetes kislány anyukája.

2008. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hát vannak de most a gép előtt ülök kevesebb.ha fekszem többször van.nem vagyok éberebb sőt du.szundikáltam is.az étvágyam egyébként sem fényes.amit még észre vettem hogy lent a hasam aljánál motoszkál amit eddig nem sűrűn csinált.kiváncsi vagyok
2008. máj. 3. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!