Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a Braxton Hicks összehúz...

Mi az a Braxton Hicks összehúzódás? Az más néven a jósló fájás?

Figyelt kérdés
30+2 hetes kismama
2011. jún. 2. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

B.H = keményedés. Ez még nem jár fájdalommal és nem is rendszeres.

A jósló fájás ugyanez némi fájdalommal együtt (bár van, aki azt mondja, nem fáj neki).

Nálam ehhez képest a "rendes fájások" még sokkal erősebbek voltak, és rendszeresek is.


Én így tudom, eddig kétszer szültem. :o)

2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2x szültem,és én úgy tudom,a jóslófájások a B.H. féle összehúzódások...
2011. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A B.H.-k a jóslók valóban. Nagy-Britanniában így hívják őket egész a szülésig attól függetlenül, hogy fájnak-e és hogy mennyire.
2011. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a jósló:)
2011. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 4. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

első

2011. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Braxton Hicks nem a jósló. A jósló fájdalmas, általában a hátba, derékba is kisugárzik, és rendszeres időközönként jön. Amiről te kérdezel, az a sima méhkeményedés, ami még a méhszájat sem nyitja nagyon ki, és a terhesség 28. hetétől sokszor előfordul, a méh gyakorlatozása a szülésre. Fájdalmatlan méhtevékenység. Jósló is lehet már a 30. héttől, de az szinte mindig alhasi görcsökkel és derékba sugárzó fájdalommal jár, kb. fél percig is eltart.
2011. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!