Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet újabb vetélés?

Lehet újabb vetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár nappal ezelőtt pozitív lett a tesztem. Ma reggel óta mensis görcseim vannak, de elég gyengén, viszont folyamatosan, inkább kellemetlen érzés. Pár hónapja 8 hetesen missed ab-om volt. Akkor is így kezdődött, majd barnázás, vérzés. MOst ez nincs, de készüljek fel rá. Nem éltem még bele magam a terhességbe az előzmények miatt.Meddig normális a mindjárt megjön érzés? Köszönöm tapasztalataitokat.



2012. júl. 4. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a mindjárt megjön érzés nekem egész első 3 hónap alatt volt, valakinek kevesebb, valakinek több ideig. Nincs két egyforma terhesség, tehát ez megbízhatatlan "tünet", orvosilag nem is minősül tünetnek, többek között pont azért, mert akkor is érzed, ha terhes vagy, és akkor is, ha megjön, tehát semmire nem utal.

De azért sok szerencsét és jó egészséget!

2012. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán nekem 10. hétig kitartott, de volt a terhesgégem közepe fele is többször.

Mikor vetélésem volt, akkor nem voltak ilyen görcseim előtte, csak mikor már rendesen megjött.

Pihengessél és ne izgulj.

2012. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat, jó egészséget Nektek. Pihengetni nem tudok, mert van egy 16 hónapos kisfiam. Vele nem emlékszem, hogy lett volna ilyen, csak a vetéslésnél, de ott is a 7.hét környékétől. Próbálok nem idegeskedni, de nem nagyon megy.
2012. júl. 4. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
6.hét végéig volt ilyen jellegű fájdalmam. A baba azóta is jól van. Csak pozitívan gondolkodj! Ha túl gyanúsan fáj a hasad, akkor inkább menj be 2x feleslegesen a kórházba, mint egyszer későn.
2012. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10. hét környékéig volt, sőt időnként még most is van.

25 hkm

2012. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már volt korábban vetélésed, elvileg szoktak felírni az orvosok progeszteron pótlásra gyógyszert....

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a 12. hét közepéig volt ilyen érzésem, csak egy pár napja múlt el, helyette nagyon szurkálódik a hasam így napi 1-ről kettőre lett emelve a magnézium adagom :S
2012. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!