Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vonatoznátok 230km-re a...

El vonatoznátok 230km-re a barátnőtök lánybúcsújára 9 hkm-ként? Úgy hogy van egy kis barnázás és volt már pár éve egy vetélés?

Figyelt kérdés

Kivagyok ettől. :(

Már évek óta várok erre a babára, de többek között ezzel a lánnyal csináltuk végig az egyetemet...

Amúgy jól érzem magamat, néha húz a hasam dehát növésben van.. viszont valahogy nem szívesen vágok neki pedig szeretnék ott lenni és részese lenni ennek a dolognak. A többi lány is ott lesz, aki öt évig volt része az életemnek..

Lehet h csak túl aggódom. De azt se szeretném h valami baj történjen... :(

Ti mit csinálnátok?

És rá kélt hétre lesz az esküvője, arra meg még többet kell utazni, de akkor már túl leszek a 12. héten. Addig nem is akartam elújságolni nekik a "nagy hírt", dehát csak meg kéne indokolni hogy miért nem megyek el... :(


2012. jún. 27. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el.

Én túl két vetélésen azt mondom, hogy ha a baba meg akar maradni,akkor megfog,de nem attól, hogy otthon ül az ember 9hónapot!

2012. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vonat még mindig jobb, mint az autózás, vagy a buszozás, mert nem rázkódik annyira. De ha félsz, akkor csak az esküvőre menj, addigra már nem sok veszélye van. Barátnőndnek meg mondd meg az igazat. Legalább megértő lesz. Ha mondjuk azt mondod, hogy közbejött valami, akkor dohogni fog és morcos lesz, de ha megmondod neki a jó hírt, akkor örülni fog és pozitívan áll majd a dologhoz.

Gratulálok egyébként!

SZép babavárást!

2012. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja igen és ahogy a második írta a vonat nem ráz annyira,bármikor fel tudsz állni,tudsz sétálni egy kicsit.
2012. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nittababy ***** válasza:
szerintem menj el nyugodtan nem lesz semmi gond!!
2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
végülis két hét van még addig.. akkor már 11 hét.. :)
2012. jún. 27. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én naponta 180 km-t ingáztam a munkahelyemre a 36. hétig busszal. Bár nekem nem volt barnázásom.
2012. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!