Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől szokott vetélés történni...

Mitől szokott vetélés történni? Nagyon félek tőle, hogy elvetélek bár semmi tünet vagy jel nem utal rá.

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad forró vízben fürödni nem szabad megemelni magad. Meg a strandra sem ajánlott menni a fertőzésveszély miatt.

Hány hetes vagy?

2012. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vetélés általában attól van, hogy a baba nem életképes. Nyugodj meg és koncentrálj arra, hogy a te babád ép és egészséges, mint a makk! Mennyi idős vagy?

17hkm

2012. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A forró vizet és bizonyos gyógyszereket kerülni kell.ennyi.
2012. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! 5hetes vagyok :)
2012. jún. 23. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írta az egyik válaszadó,ha a baba nem életképes,akkor vetélés van,vagy ha a sárgatest hormon nem elegendő,akkor is vetéléssel végződhet a terhesség.

Nekem anno 1 tünetem volt: pecsételtem. Az elsőnél 2 nem egymást követő estén (kedd és csütörtök) volt kicsi barnás pecsételésem,nem sokkal rá (szombaton) befejeződött a terhesség. A másodiknál 1 héten keresztül,minden nap,amikor emeltem pecsételni kezdtem,amikor 7+3 hetesen elmentem a dokihoz ezzel,kisebbnek látta a babát,mint amennyi valójában volt,és kb 2 órára rá,hogy megvizsgált,megszakadt a terhesség.


Nem szabad félni,nem szabad hogy ezen járjon a buksid!! Gondolj arra,hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz!!! Hamarosan Uh-n láthatod majd dobogni a szívét a kicsikédnek!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)


Üdv: 3 lányos,7+3 hetes km.

2012. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nem volt semmi tunetem. Az elso vetelesemnel csinaltam egy tesztet mert mar 1 hete kesett. Munkahelyemen azon gondolkodtam h fogom megmondani h szulesire megyek megint. Meg h mi lesz h kis korkulonbseg lesz a ket gyerkoc kozott. Estere begorcsoltem es megjott. Semmi elotunetem nem volt. A masodik vetelesem tavaly volt, ott semmi tunet nem volt, volt egy ketcsikos tesztem, elmentem dokihoz, kicsit kisebbnek latta a babat, de mondta nem kell izgulni lehet h a ciklusom kesei szakaszaban fogant, atiranyoztuk a szulesi idpontot ket hettel kesobbre. 2 het utan mentem kontrolra es sajnos nem indult be a szivhang. En meg mondtam h varjunk, biztam a csodaban egy het mulvara visszarendelt es nem volt sajnos szivhang. Muvi uton kellett befejezni. Annyi tunetem volt, h nem ereztem a reggeli emelygest, igazan faradt sem voltam. Az elso terhessegemnel vegig hanytam az elso 3 honapot, allandoan faradt voltam. Ezek a tunetek eleinte voltak aztan eltuntek. Talan ez volt az egyetlen tunet. Semmi gorcs, semmi pecseteles, semmi egyeb.

A lenyeg ne gondolj a legrosszabbra. eld az eleted ugy mint elotte tetted. kergesd el a negativ gondolatokat!

2012. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, rendben köszönöm! Remélem nem lesz semmi baj.
2012. jún. 24. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!