Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés vagy csak terhességi...

Vetélés vagy csak terhességi tünet? SOS

Figyelt kérdés

Reggel ota hányingerem van,fáj a derekam,hátam,végtagjaim,fejem,ráz a hideg de nem vagyok lázas.még nem is ettem semmit..nem birok,rosszul vagyok mindentől.mi lehet?és néha a köldökömig kisugároz vmi,ami nagyon fáj..vérzésem nincs.

4+3 km


2010. okt. 25. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nincs vérzés, akkor jó:)

szerintem influenzás vagy. azérrt nincs még lázad, mert most megy felfelé, azért ráz a hideg.

2010. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Terhességi tünetek, legalábbis nálam ilyenek voltak/vannak. A hidegrázás már az első babámnál is megvolt, most megint terhes vagyok 11 hetes és folyamatosan fázom, ráz a hideg, a hőm is elég magas, mintha lázas lennék. És ez eltartott a 16. hétig. Aztán szoptatásnál folytattam, igaz, az már igazi 40 fokos láz volt. Fájdalmat nem éreztem terhesen, de nem hiszem, hogy ez bajt jelentene, ha nem vérzel.
2010. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!