Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek azt, amikor...

Hogy viselitek azt, amikor egy teljes hónap terhességi tünet után megjön? Mert engem totál kiborított, amúgy ez lehet vetélés? Nem vérzek erősen csak barnázok és NAGYON fáj.

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így lettem terhes, azt hittem hogy megjött de csak egy barnás váladék volt, és másnapra elmúlt. Nem tudtam mire vélni, és csináltam egy tesztet - pozitív lett :-)

Hátha nálad hasonlóan alakulnak majd a dolgok -szurkolok! és mindenképpen írd meg, hogy mik a fejlemények, kiváncsi vagyok!

Üdv: egy 9 hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Neked fájt amikor azt hitted megjött? Mert én per pillanat mindenemet kiszedném, annyira kemények a fájdalmak... és nagyon szomorú vagyok...
2009. jan. 17. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem írni, ha vetélés lenne akkor élénk piros, darabos vérzésed lenne, úgyhogy szerintem nem az. Nekem nagoyn fájt a hasam kb. 12. hétig!
2009. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, akkor itt a válasz is a kérdésemre. NAgyon nehéz akárhogyis elviselni, nem?
2009. jan. 17. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos semmi, szerintem várd meg a holnapot. Ha megszűnt a vérzés, csinálj egy tesztet. Még akármi is lehet belőle :-)
2009. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszitek el, de bőgök itt mint egy kis tini liba. :-(((( 9 hónapja nem jön össze és most minden úgy tűnt, hogy mégis meglett. És most egy világ dőlt össze bennem :-((( Amúgy azt hiszem, holnapra rendes vérzés lesz.
2009. jan. 17. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,ne add fel!! Előbb-utóbb neked/nekünk is összejön. Gondolj arra,hogy ennek így kellett lennie valamiért,de el fog jönni az ideje!!!! Már én sem bízom a testem tüneteiben,lehet hogy csak bebeszélem magamnak a dolgokat. Én próbálok lazítani,másra koncentrálni,ha jönni akar a baba,úgyis jön majd!!
2009. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, nagyon kész voltam, mikor mégis megjött, bíztam abban, amiket olvastam, hogy menszi alatt is lehet vk terhes, csak akkor gyengébben menstruál. Nahát amikor rákezdett és erősebb lett, akkor nagyon kész voltam. Utólag belegondoltam. Abban az időben nagyon sok beteg volt a környezetemben, sok kisgyerek, bárányhimlő, influenza, stb., persze ezek utólag derültek ki. Akkor úgy gondoltam, talán még jobb is, hogy a sors vigyáz rám és nem hagyta, hogy esetleg elvetéljek v beteg gyerekem szülessen. És aztán itt az újabb lehetőség! Fel a fejjel! ;-)
2009. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatásokat, még egyszer. Sajnos, amint tegnap sejtettem, mára rendesen vérzek. Semmi más tünetem nincs már. Alig várom, hogy elmúljon, és irány az orvos :-( Nektek minden jót kívánok!
2009. jan. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!