Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy birjátok a...

Kismamák! Hogy birjátok a hőséget? Kivánjátok sz ételt? Ha igen mit? Hány hetesek vagyok?

Figyelt kérdés
Én még csak 15 -hetes terhes vagyok de már most nagyon nehezen viselem a levegőtlenséget és a hőséget .Enni sem igazán csúszik .Csak innék folyton na meg a gyümik :D

2012. jún. 30. 19:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Pont a legnagyobb pocakkal leszel a legnagyobb hőségben illetve vagy is ..én lánykám augusztus 20-án született ,de akkoriban valahogy nem voltak a nyarak ilyen levegőtlenek .Nem irigyellek bár az a jó neked ,hogy hamarosan a kezedben tarthatod a kis drágát .:)
2012. jún. 30. 19:48
 12/22 A kérdező kommentje:

Hidd el ,hogy nem lesz másképpen más más érzésekkel de egyformán izgatottan és boldogan várja az ember valahogy mindegyik babáját .:))

Köszönöm ,és még egyszer kivánok neked sok örömet a kicsidhez na és persze könnyű problémamentes szülést .:)

2012. jún. 30. 19:51
 13/22 anonim ***** válasza:
Az első babánk júl közepén született 8 éve, és imádtam, élveztem a meleget is, semmi bajom nem volt. Most 18 hetes vagyok a kistesóval és kipurcanok a melegtől... Én is csak "többfelvonásban" tudok enni, egyszerre keveset, és főtt kaját nem nagyon kívánok. Ami igazán jól esik, az nekem is gyümi!!! De fogok ezért sírni még októberben...
2012. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ?:O Miért sirni?:)
2012. jún. 30. 20:05
 15/22 anonim válasza:

Én ebben a hőségben is mindig éhes vagyok és más-más dolgot kívánok meg, pl. főzelékek, levesek, hamburger, gyümik stb. Amúgy egész jól bírom a meleget, csak hamar elfáradok, már kb. 8-9 órakor tudok aludni, máskor meg 10-11 órakor aludtam el.


13+2 hkm

2012. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én amúgy sem bírom a meleget, az én évszakom az ősz és a tél. :) Nagyon rosszul viselem, rendesen depressziós leszek tőle. Most 21 hetes vagyok, elvileg kislány lesz. :)

Én folyton éhes vagyok, de inkább salátákra, gyümikre vágyom szerencsére.

2012. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Anita8401 ***** válasza:

Szia Èn 16+6 hetes vagyok de nagyon nem bírom ezt a nagy meleget pedig a második fiamat Augusztus 12-én szültem 7 éve és akkor egész jól bírtam a meleget de most nagyon nehéz,enni meg abszolút nem tudok valahogy semmit nem kívánok csak a folyadèkot. Ráadásul most kezdtem el hányni és émelyegni.

De ennek ellenère imádom ezt az állapotot nagyon èlvezem màr mocorog a kis drága viszont azt még nem tudjuk ki is lakik a pocakban Július 12-èn megyünk UH-ra ès remèljük megmutatja végra magát. Kèt fiú utàn reméljük most kislányunk lesz :-) .

2012. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én nehezen bírom, iszonyúan szenvedek. A házunkat körbesüti a nap, ha nem lenne klímánk szauna lenne itt bent. Enni nem kívánok,csak inni. Kisfiam lesz és 34 hetes kismama vagyok!
2012. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni,hogy ezzel nem csak én vagyok igy .Mert bizony már aggódtam ne lehet -e baj belőle,hogy csak minimális ételt eszem . Mondjuk ma nyárias könnyed kajcsit főztem és végre ettem egy normál adag ebédet ez ritka .:)Meg újabban a paradicsomos hal ami legalább lemegy ,de csakis egy fajta ,hogy ne legyen egyszerű !:D
2012. júl. 1. 00:34
 20/22 anonim ***** válasza:

Sz@rul, csak az orvosi vizsgálatokra járok, ki sem dugom az orrom. Hajnalban szellőztetés, ablak, zsalu becsuk és klíma 25 fokon. Kaja alig, de nem is főzök ebben a melegben, a férjem hoz vagy rendelünk, hétvégén anyuék pakolnak fel kajával és nem melegítem a lakást ezzel is és már állni sem tudnék a tűzhely mellett. Nálam is a gyümölcs és ásványvíz dominál.

Állítólag a kórházban 1000 fok van, nem tudom mi lesz velünk odabent :( Hétfőn és szerdán még vizsgálatok, csütörtökön indítás.

40 hetes kismama

2012. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!