Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy birjátok a...

Kismamák! Hogy birjátok a hőséget? Kivánjátok sz ételt? Ha igen mit? Hány hetesek vagyok?

Figyelt kérdés
Én még csak 15 -hetes terhes vagyok de már most nagyon nehezen viselem a levegőtlenséget és a hőséget .Enni sem igazán csúszik .Csak innék folyton na meg a gyümik :D

2012. jún. 30. 19:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Aki már tudja : Kisfiút vagy kislányt hord a szive alatt ?:)
2012. jún. 30. 19:25
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem túl jól viselem, mondjuk a lakásban nagyon klassz idő van! Én most kimondottam éhes vagyok, de mindig! Minden menne, csak egyek valamit! Mi kislányt várunk, de ezek az utolsó napok...szörnyű! Csütörtökre vagyok kiírva, és még itthon! Mindenki kérdezi, hogy még egyben? még itthon?

Kitartás! Nem irigyellek, végig vinni a nyarat várandósan!

2012. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

14 hetes vagyok, és nagyon rosszul viselem a meleget :(( van egy pizzeriank, a párom emelett mást is dolgozik, és sokszor nekem kell bent lennem felügyelni. Nincs klima.. gondolhatod:/

Jövőhet vasárnap megyünk 4d-re, akkor megtudjuk hogy kisfiú vagy kislány, mar nagyon kiváncsi vagyok:)))

Ha otthon vagyok a hűvös lakásban, akkor kívánok enni, aminek nagyon örülök, mert eddig mindentől undoroodtam, most kezd visszajönni az etvagyam:))

De amúgy ami mindig megy, az a gyümölcs minden mennyiségben!!!:))))

2012. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Huha ,most csütire vagy kiirva ?:O :)

Nagyon sok boldogságot a babádhoz és kivánom ,hogy minden rendben menjen.

2012. jún. 30. 19:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Kívánhatnál mondjuk most hétvégét is! :D Nagyon ideje lenne már, szenvedéses már a vége! Eddig várandós voltam, áldott állapotban, most érzem magam terhesnek! :D
2012. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Pizzériában dolgozni na az sem lehet egy álom ilyenkor főleg babásan ..

A szerencse ,hogy tavaly hőszigeteltünk igy legalább valamivel jobb az idő . Érdekes hányni ez idő alatt kétszer hánytam összesen . :O Mégsem vagyok falós ..egyenlőre .:))

2012. jún. 30. 19:36
 7/22 A kérdező kommentje:

Akkor hát nagyon só hétvégét kivánok neked /nektek :DD

Első baba ? Izgulsz ?:P

Nekem nem az első,nem is a második és most izgulok jobban mint valaha csak mindig azzal nyugatatom magam ,hogy még alrébb van ,de persze várom is mert egy csoda az egész ,csak nagy bennem a drukk .Na meg a végén már alig várja az ember ,hogy megszülessen .

2012. jún. 30. 19:40
 8/22 A kérdező kommentje:

só:D szóval JÓ* hétvégét !!!:DDD

Ha majd fellélegeztél és van egy kevéske időd kérlek ird meg mikor született meg .:)

2012. jún. 30. 19:42
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen viselem pedig minden évben ezt az időt várom. Étvágyam nem nagyon van viszont folyamatosan csak innék. Sajnos még nem tudom milyen nemű a babám, mert kis huncut mindig úgy fekszik, hogy nem látszik:( Augusztus közepére vagyok kiírva és nem tudom mi lesz így ha ennyire meleg lesz végig. 33 hkm.
2012. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Igen, első baba lesz, azért vagyunk ennyire izgatottak, mondjuk szerintem ez a második babánál sem lesz másképp! Írok majd, feltétlenül! :)
2012. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!