Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák segítségét kérem?

Kismamák segítségét kérem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben szült kismamák! Szülés után kb. mikor adtátok be a kérelmeteket és hova a családi pótlékhoz, GYES-hez meg az anyasági támogatáshoz? Kb. mennyi idő múlva kaptátok meg a pénzt? A válaszokat előre is köszönöm.


35hkm


2012. jún. 29. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az Államkincstárhoz kellett. A papírokat előre kikértük (de mintha netről is lelehetne tölteni) és a férjem bevitte, míg én a kórházban voltam. Nem volt pénzkiesésünk, következővel már utalták is.
2012. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amint megvan a gyermeked TAJ kártyája,a lakhelyeden illetékes Államkincstárhoz.1 hét alatt érkezett meg az összeg
2012. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Államkincstárhoz, szülés után 1 hónappal, mert addig nem értem rá, beadtuk, és 1 hétre rá utalták az összeset a bankszámlánkra.
2012. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem mertem a férjemre bízni, ő mindig bepánikol ha hivatalos ügyet kell intézni, így bementem vele az Államkincstárba, jövő héten már adták a pelenkapénzt.

családi pótléknak viszont se híre, se hamva, pedig kisfiam május 25.-én született és 3 hetes volt, mikor intéztük.

Ja, a családi pótlékot is az Államkincstárba kell intézni. Legalábbis nekünk ott kellett.

2012. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!