Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves várandós kismamák!...

Kedves várandós kismamák! Segitséget szeretnék kérni tőletek kinek mi volt a tünete amikor terhes lett pl: megjönérzés? V Magasan maradt a hője? Stb

Figyelt kérdés
nekem ma kellene megjönni 31-ik napom,magasan van a hőm (36,9 C és a 17, 18 volt ovum) és már 3 napja megjönérzésem van és felvan puffadva a hasam vároma válaszokat :)
2011. aug. 31. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem is megjön érzésem volt folyamatosan, meg kicsit puffadt voltam, meg fájtak a cicijeim. Aztán mikor már késett a mensim, akkor már nem nagyon voltak meg ezek a tünetek, csak kicsit a megjön érzés.

2011. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a lányomnál csak azt éreztem hogy feszülnek a melleim és napok óta tart a meg fog jönni érzés. De ez a "fájdalom" egyenletes volt nem olyan, mint amikor tényleg meg szokott jönni. Most a fiamnál a fogantatás után 1 héttel éreztem, hogy babát várok (volt erre utaló "jel"). Utána néhány nappal még a menzesz időpontja előtt 2-3 nappal erős pozitívat teszteltem a nap közepén. Itt is megvolt a mellfeszülés és a megjön érzés. Mind a 2 baba tervezett volt így számoltam rá, hogy ezek a tünetek a terhesség tünetei lehetnek.

Egy gyönyörű 2 éves és egy 20 hetes magzat anyukája

2011. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megjön-érzés, sem cicifeszülés nem volt, csak az elmaradt mensi, de így is 1 hónapig nem vettem észre, mert az 1 hónapban még menstruáltam.

DE! Ami a legfeltűnőbb változás volt, szinte a terhességem 2hetétől(így utólag számolva):az arcom, ami addig problémamentes, sima tapintású volt:akkor tele lett apró pöttyökkel, nem pattanások, hanem ilyen kis csomók, amikben zsír, vagy faggyú volt. ki lehetett őket nyomni, nem is volt utána vele gond, csak olyan hirtelen jöttek. Mondtam is, hogy megcsúnyultam, életemben nem volt ilyen az arcom. De akkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok:)

2011. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindjárt megjön érzésem volt kb egy hétig, kapkodtam is be rá a fájdalomcsillapítókat, mert olyan kellemetlen volt és folyton jártam ellenőrizgetni a vécére, de csak elmaradt. Egy hét után kezdtem érzékeny lenni a szagokra, kicsit megfáztam és émelyegtem mindentől. Na akkor vettem egy tesztet és határozott poz.lett.


39 hetes km

2011. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt terveztük a babát, előtt két hónappal nem szakítottuk meg időben a szeretkezést és eléggé sanszos volt,hogy összejött baba.

Akkor nem jött össze, rá két hónapra, amikor már nem védekeztünk, elsőre terhes lettem. Csak azért írom ezt le, mert ugyanolyan tüneteim voltak mindkétszer. Pedig elsőre nem voltam terhes. Ugyanúgy megjön érzésem volt, pisilni is sűrűbben kellett, szurkált itt meg ott stb. Pedig még azt sem mondom,hogy olyan hú de nagyon beképzeltem,mert még nem terveztük abban a hónapban a picit!

Szóval nyugi! Ilyenkor még nincs olyan tünet, amire 100%-ig rá lehetne mondani,hogy a babától van. A hő jó,hogy magas, de sokaknak nem esik le, csak a 2-3. Felpuffadni én simán mensi előtt is szoktam! A petefészkem pl. pont úgy szurkált,amikor babás lettem,mint amikor megjön.

Nekem az igazi tüntetek akkor jöttek,amikor már tudtam,hogy ketten vagyunk!:)

Azért szurkolok!

2011. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Keves első ugyan igy vagyok én is tegnapig nagyon éreztem a megfogjönni érzést ,de mára semmi de a hőm magas remélem igy is marad :) köszönöm a válaszod
2011. aug. 31. 10:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ hát bizakodom nagyon majd írok ha teszteletem,de arra még várok hétvégéig :))
2011. aug. 31. 10:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál,nem várt előtt 1-1,5héttel hasszurka,második,harmadik babánál nemvárt előtt pár nappal már jelentkezett a mindjárt megjön érzés,ez el tartott a 8ik hétig!
2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kedves utosó nagyon köszönöm a válaszod:) nagyon várjuk a kicsit első baba lenne :)
2011. aug. 31. 11:38
 10/18 A kérdező kommentje:
de felteszem a görbémet így hátha jobban látjátok [link]
2011. aug. 31. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!