Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves várandós kismamák!...

Kedves várandós kismamák! Segitséget szeretnék kérni tőletek kinek mi volt a tünete amikor terhes lett pl: megjönérzés? V Magasan maradt a hője? Stb

Figyelt kérdés
nekem ma kellene megjönni 31-ik napom,magasan van a hőm (36,9 C és a 17, 18 volt ovum) és már 3 napja megjönérzésem van és felvan puffadva a hasam vároma válaszokat :)
2011. aug. 31. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ma kellene megjönnie (vagyis kellett volna), és nekem péntek óta hatalmas a cicim (csak az egyik) és pel is vvoltam puffadva!Nálam ugyanezek a jelek voltak a lányommal is, így én hétfőn délutáni! pisiből csináltam egy tesztet és pozitív lett!De akkor én már 99%-ban biztos voltam benne hogy sikerült! :)


Csinálj egy tesztet reggel!Vagy most ha van otthon!

Drukkolok!


Én is holnap reggel csinálok egy újat! :)De már a hétfői is kint van a hűtőn :) És a 21 hós lányom már pémtek óta mutogat a pocakomra és mondja hoigy babi! :) olyan édes!Bár először a cicimre mondt, hogy babi bent!, mert még szopizik és gondolom nem olyan!De már tudja hogy babai a pocakban lakik :)

2011. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De édes a lányod,igen ők megérzik azt hallottam ha baba van a pocakba :)nagyon gratulálok neked remélem nekem is így lessz ahogy neked :) jó baba várást neked :)
2011. aug. 31. 12:10
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg mi lett az eredmény! Nagyon drukkolok! :)


Neked mikor volt az utolsó menszi,nekem aug.4!

2011. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nekem augusztus 1-én jött meg utoljára :)
2011. aug. 31. 12:37
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

szia! drukkolok :)

nekem fiammal: iszonyatos mellfájdalom - melltartót sem tudtam hordani- ez rögtön a legelején- még nem csináltam tesztet sem akkor! és borzasztó fáradtság! mint akit fejbe vertek olyan voltam.

most lányommal: 4-5 nap mellfájdalom - na ekkor csináltam meg a tesztet mert gyanús volt :)- ezt is mielőtt a menzes kellett volna hogy jöjjön! a fáradtság elmaradt, de jött a rosszullét !! jaa és nagyon kívántam az ecetes dolgokat! - pedig utálom! innen is éreztem hogy valami nem stimmel!

2011. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
sziasztok egy fokkal lejebb ment a hőm mára 36,8 C félek hogy megfog jönni,mert megint elkezdett fájni a hasam mint akinek megakar jönni nem akarommm..köszönöm a drukkokat
2011. szept. 1. 09:20
 17/18 A kérdező kommentje:
A hőm még mindig 36,8 C és elmult a menszis fájdalom is 15 pdo-os napom méhszájamat nem érem el annyira magasan van :))) hétvégén tesztelek
2011. szept. 2. 08:14
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a helyzet ma reggelre?? Drukkolok!!!!
2011. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!