Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen "következmények"...

Milyen "következmények" lehetnek, ha vki túlsúlyosan terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az unokatesóm elég túlsúlyos volt és nem is tudott teherbe esni míg egy 20 kilot nem fogyott.

amúgy magas vérnyomás, éz az az egyik legveszélyesebb a terheség alatt. vtélés, koraszülés.


az unokatesomnak dietetikus szabta meg még így is végig hogy mit ehet, mit nem. elég nehéz volt neki, pedig akkor már nem volt annyira kövér.

2008. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

kedves első válaszoló! a vetélést, koraszülést honnan veszed? tudományosan alátámasztott infó?

Szerintem ez hülyeség, mert régebben is azért a nők többsége túlsúlyos volt, ma sem mindenki 50 kg! persze a mérték nem mindegy, hogy mennyi plusz van az emberen, 5 kg vagy 40.

2008. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hány kiló és milyen magas vagy? az lehet egy támpont.
2008. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én túlsúlyosan kezdtem a terhességet.158cm 90kg, mostanáig híztam 6kilót,nálam semmi probléma nem lépett fel,a védőnő is csak arra fogyelmeztetett hogy nehogy túl sokat hízzak a babavárás alatt,de nem kellett diétáznom sem.

34hetes kismama

2008. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

25 év, 168 cm, 92 kg

és 6 hetes terhesség, ha minden igaz, mert hétfőn megyek a dokihoz majd

2008. máj. 1. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor kb. 25 kiló felesleged van. nekem 20 kg volt a pluszom a terhesség előtt. most 24 hetes vagyok, eddig 4 kilót szedtem fel. vérnyomáscsökkentőt szedek, de már a terh. előtt is magas volt a vérnyomásom.

sem a védőnő, sem a doki nem utalt rá, hogy nem tetszik nekik a kezdő súlyom. úgyhogy én nem is foglalkoztam vele különösebben. arra vigyázok, hoyg ne hízzak sokat a terh. alatt.

2008. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én 104kg keztem a terhességet probléma mentesen elértem a végére 37 hetes koromig dolgoztam álló munkát és csak 10kg híztam senki nem cseszegetett/doki védőnő/hogy sok a súlyom.üdv
2008. máj. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem a túlsúlytól vetél el valaki.Semmi köze sincs hozzá!!!!Én az első babámnál is volt túlsuly rajtam és most meg sajnos a másodiknál mégtöbb.Az első babámmal 66kg maradtam terhes,és felszedtem 29kg,ebből rajtammaradt közel 20kg.A második terhességemet 87kg keztem és most 93kg vagyok.Még a vérnyomásom is jó 125/75 legtöbbször.Attól ne félj hogy valami bajod lessz belőle vagy a babának.Én csak 165cm magas vagyok.Boldog babavárást.üdv:34 hetes kismama.
2008. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!