Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék székrekedés ellen?

Mit tehetnék székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok.Màr 5 napja szèkrekedèsem van,ès nem hasznàl semmi,nagyon kènyelmetlen igy,mar nem birom!Mi az ami tutira meghajt? A valaszokat elore is koszonom!
2008. ápr. 30. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LEKVÁR,TEJ,EGY PÁR FALAT SAV.KÉPOSTTA,SOK-SOK FOLYADÉKOT IGYÁL,SOK PÁROLT ZÖLDSÉG,ANANÁSZ,PÁR CSEPP GUTTALAX,ENGEM A FAGYI IS VAN AMIKOR MEGHAJT,LEVESEK TEJESEN
2008. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
főzelékfélék vagy 2dl tejet keverj össze 3 evökanál étolajal(ezt idd meg egyszerre,nem kell szopogatni)-ez tuti meghajt:)sok sikert
2008. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben olvastam az egyik újságban,h jó rá ha eszel pár szem szilvát, és iszol rá sok ásványvizet. Nálam bevált amikor kipróbáltam.
2008. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyel mindennap muzlit, tornazz, meg igyal nagyon sok vizet.
2008. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esténéként 4 csepp guttalax egy 3-4 nap után beáll .NEM KÁRoS terhesség alatt!!
2008. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én tejeskávét szokatm inni: egy ujjnyi kávé + 2 dl tej. nekem jót tesz.
2008. máj. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi 3 liter folyadék, joghurtok, ivójoghurtok, búzakorpa 100 %-os gyümölcslébe keverve, állítólag segit a bélműködésben,tamarin lekvár, lekvárok - szilva, befőttek,a kamillateának is van egy kis hashajtó hatása. A lényeg, hogy próbáld meg éhgyomorra enni -inni, mert igy jobban hatnak.

Nekem semmi sem vált be, de én előtte is küszködtem.

Már 20 hete kínozom magam ezekkel, hogy hátha valami segit.

2008. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En mindennap eszem egy nagy tal muzlit, sok folyadekot, es reggel, mielott reggeliznek, kb fel oraval megiszom egy teat vagy nagyon gyenge tejeskavet, az mindig segit, semmi ilyen pananszom nem volt, es mar a 39. hetben vagyok.szerintem gyogyszert csak legvegso esetben szedj, ami bement, ki is jon:)
2008. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap egy tányér leves vagy reggel tejes kávé, nekem ez bevált.

20 hetes kismami

2008. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!