Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gátmetszéssel, vagy anélkül...

Gátmetszéssel, vagy anélkül szültetek? Ha gátmetszéssel, miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 16:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Gátmetszéssel vagy nélkül :)
2012. jún. 28. 16:20
 2/19 anonim ***** válasza:
Gátmetszéssel szültem, meg sem kérdeztek csak vágtak.
2012. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:( es fajt nagyon???
2012. jún. 28. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert adnak érzéstelenítőt és fájáskor vágnak,viszont a varrás az nagyon fájt, mert nem hatott az érzéstelenítő..
2012. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 4x szültem már a vágást nem éreztem én sem de a varrás az nagyon fájt nekem is.
2012. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ooohhh :O :(
2012. jún. 28. 16:44
 7/19 A kérdező kommentje:
de lehet kulfoldon nem vagnak...csak ha nagyon muszaj....azthallottam.... de miaz h nagyon muszaj??
2012. jún. 28. 16:44
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha repednél, akkor vágnak!
2012. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
vágtak, mert nagyon feszült. Inkább vágjanak, mint repedjek ezer fele. Nekem a varrás nem fájt, hatott az érzéstelenítő.
2012. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Így is úgy is. Első szülésnél nekem is fájt a varrás. Másodiknál picit vágtak, akkor nem éreztem egyáltalán, hatott a fájdalomcsillapító jól.

Harmadikra gátvédelem volt, lett egy kis horzsolás, varrni nem kellett, de kezelték valamivel, ami csípett, az sem volt kellemes.


nem nagyon szokták megkérdezni, hogy kérsz e gátmetszést. De akkor jársz jól, ha vágnak, amikor kell, egy repedés sokkal rosszabb ugyanis. Egyik kórházi szobatársam kínlódott nagyon, végbél felé repedt, végig volt varrva, már egy hete benn volt, mert nem engedték haza, mert egyszerűen képtelen volt kakilni (meg ülni, járni). Ehhez képest én pár órával a szülés után vígan csücsültem a gátmetszéssel is.

2012. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!