Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tea vagy baba? Tünetek vannak,...

Tea vagy baba? Tünetek vannak, de nem tudom eldönteni mitől, ezért fordulok hozzátok!

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam mert itt több kismama van aki lehet átélte és hátha nem csak találgatást kapok!

Szóval peteéréskor nagyon szurkált a hasam,de a megszokottnál sokkal jobban,a derekam bal oldalon a gerincemig egész nap szúrt,mintha be lenne csípődve vagy nem is tudom!Ovu után azonnal lekezdett fájni a mellem és úgy veszem észre azóta duzzadtak is!Nem érzékeny a mellbimbóm,hanem az egész mintha nem tudom hány kiló lenne,nehezek és a mozgástól fájnak!A folyásom nem a megszokott,hanem egyik nap elenyésző,még másnap több!Van nap amikor nem szúr a hasam,de van hogy igen,és elég intenzíven!A hőm 36,9 körül mozog!

Ezek a tüneteim,de nem tudom eldönteni hogy mitől van!Ugye az egyik a baba természetesen a másik viszont az hogy teázom és félek hogy az okozza ezeket a dolgokat!Gondolok itt arra hogy megvastagítja a nyálkahártyám vagy progeszteronból több termelődik vagy ilyesmi!Vagy ezeket nem kéne éreznem?

Köszönöm a segítséget előre is!


2012. jún. 28. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor kellen megjönni a menzinek?

Tesztelni kellene.

Itt sok hasznos dolgot olvashatsz.


[link]

2012. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,azért teázok mert rendszertelen a mensim!De még peteéréshez képest se vagyok annyira messze hogy már teszteljek!Jövőhét előtt semmiképp sem akarok tesztelni!
2012. jún. 28. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Először azt kellene megtudni, mitől rendszertelen a menstruáció... a teát egész pontosan mire iszod?
2012. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát gondolom arra hogy rendszertelen nem?Hát miért innám?...

Azt hittem tudtok segíteni...na mindegy!

2012. jún. 28. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is azért kezdtem el inni a teát mert 40 nap is eltelt mire megjött a mensim,és már 5 hónapja próbálkoztunk a párommal. Az első teázós hónap közepe után 2-3nappal ugyan ezeket éreztem ,mint te.Gondoltam most hoz helyre. Oly annyira fáj,hogy nem bírtam a párommal együtt lenni,így el is könyveltem,hogy ebből a 2 együttlétből most biztos nem lesz semmi. (Bár az pont jókor volt) Egészen addig ebben a hitben voltam míg a nemvárt előtt pár nappal elmúlt az étvágyam , semmit se tudtam enni! Nézd meg a kérdésem ott le van írva. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szóval szerintem nem kizárt,hogy most sikerült. Mióta iszod? Mikorra nem várod? 24hkm

2012. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Óóóó már azt hittem nincs remény és nem kapok egy hasznos választ sem!:)Nagyon köszönöm hogy írtál!

Nekem szépen hónapról hónapra tolódott ki 50 napra!De a hosszán kívül minden normális volt!Itt egyre többet olvastam ezekről a gyógyteákról,hát kipróbáltam!Ez a második ciklus amikor iszom!Az előzőben hamarabb lett peteérésem és normalizálta a hőgörbémet,de még így is hosszú volt!Most meg mintha varázsütésre újra a régi lenne a ciklusom!

A tizen x-edik napon lett peteérésem!Azért így írom mert van benne egy nap kis leesés,de szépen fent van a hőm!Most tartok a 26. napon,de fogalmam sincs mikor kell megjönnie ugye!Úgy gondolom talán 4 nap múlva!

Szóval akkor végül is azt mondod hogy a teától vannak ezek az érzések inkább?

Még egyszer nagyon köszönöm a válaszodat!

2012. jún. 29. 06:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Azt mondom ,hogy lehet a teától,de lehet a beágyazódástól. Én a 32 napomon teszteltem és akkor lett pozitív. Nekem ezt az átlag ciklust számolta ki a ciklus.hu

Én nem néztem hőgörbét, hanem a doki mondta ,hogy a 13-15-17 napon kell együtt lenni a párommal.

Itt ellenőrizd le mikor kellene megjönnie. [link]

A palástfűteát ne hagyd abba, én addig ittam amíg a doki meg nem erősítette a terhességet. Drukkolok nagyon ! :)

2012. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Na beírtam abba a kalkulátorba az adatokat,és a régi mensimhez viszonyítva írtam be a ciklus hosszát és képzeld ugyan azt/azokat az időpontokat adta meg amikor az ovum volt a ciklus.hu szerint is!Ráadásul jókor is voltunk együtt!

Amúgy olyan hihetetlen!Oda se figyeltem,óóó mág ráérek hogy van még a 35.-40. nap mikor ovum lesz,erre tessék! :D

Azért nem élem bele magam,mert eddig nagyon kétesélyes a dolog,semmi olyanom nincs ami egyértelmű terhességi tünet lenne,dehát még a mensi is pár nap szóval majd meglátjuk!Ha nem most akkor a következő hónapban,de már nekem az is elég öröm hogy a ciklusom helyre állt!

Viszont azt nem tudom hogy mi van ha abba hagyom majd egyszer csak a teát?Megint rendszertelen lesz a mensim?Vagy hogy működik ez?

Jah és még nem írtam!Nagyon gratulálok a Pocaklakódhoz,sok egészséget nektek!:)

2012. jún. 29. 09:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha abba hagyod akkor úgysem jön meg egy ideig :) Nem tudom,hogy müködik utána, nekem azért volt fontos, mert azt mondta a doki lehet nincs normális peteérésem. Ezért írt fel Clostyt is.Csak azon gondolkoztam,hogy bevegyem e, és ezért vettem inkább a teát. Próba szerencse alapon. Nekem csak az étvágytalanság volt tünet. Később is 7-8 hetesen volt enyhe émelygés és ennyi. Azóta sincs mellfájdalom , nem hánytam,bár nagyon álomkóros voltam.Lehet te is ilyen szerencsés leszel és várhatod a tipikus terhestüneteket :) Mióta próbálkoztok?
2012. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!