Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van a mai kismamákkal,...

Mi van a mai kismamákkal, hogy csak azzal foglalkoznak, mennyit híztak?

Figyelt kérdés

Már bocsi a kérdésért,de engem marhára felidegesít az ilyen dolog.Alig hízik valamit már túl a félidőn bőven,és kérdezgetik,hogy jaj sokat híztam? (5kg)Nem hiszem el,hogy komolyan kérdezik.Vagy semmit nem tudnak a terhességről,vagy csak dicsértetni akarják magukat.

Mások,meg akik komoly kérdéssel és problémával küszködnek,azoknak szegényeknek az lenne a legkisebb gondjuk,hogy mennyit híztak!!!!


2008. ápr. 30. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amugy meg mindegy, mennyit hízik, mert egy 53 kg-ról indult kismamát nem fognak diétáztani, hacsak nem cukros, vagy nincs olyan valami probléma, ami miatt diétára kellen fogni. Van aki 5-10 kg-ot hizik, van aki 30-at.

ALKATFÜGGŐ! Soha nem lehet előre tudni.

2008. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Engem a védőnő beparáztatott:a terhesség elején(12.hét) 1 hónap alatt rámjött 6kg!!Azt mondta,ez sok és mivel én sajna cukorbeteg vagyok(nem terhességi cukor)ezért a baba is nagyon meghízhat,úgyhogy nekem figyelnem kell a súlyomra!!Ennek ellenére már van rajtam plusz 3kg!!Ma voltam genetikai UH-n,minden rendben a Babucimmal,a cukorháztartása is jó!!Szóval annyira nem fontosak a kilók!Szülés után lesz alkalom,hogy az alakunkkal törődjünk!!Addig első a Baba!!
2008. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér egyáltalán.Csak idegesítenek a nyávogós kérdések!!Ennyi!!
2008. máj. 6. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!