Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy emésztettek meg mikor...

Hogy emésztettek meg mikor kiderült nem olyan nemű a babátok amit annyira szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Én mindig kislány párti voltam.mindig lányt szerettem volna,hosszú hajut szoknyasat stb... Tegnap kiderült hogy kisfiam lesz. Egyszerűen nehezen tudom megemészteni. Megváltozik majd ez az érzés valamikor? Ti hogy voltatok ezzel? Annyira nehezemre esik kimondania még hogy kisfiam lesz..

2012. jún. 26. 21:40
1 2
 11/18 mizuzizu92 ***** válasza:

Szia én is kislányt szerettem volna , de ugy indultunk neki a baba projektnek a párommal , hogy mindegy mi lesz egészséges legyen más nem számít.

19.én megerősítette az orvos k kukija van és annyira boldog voltam , és hogy ugy néz ki eddig mind oké .

Biztos előbb utóbb, el fogadod .

üdv 32 hkm

2012. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Annak idején, mikor kiderült, hogy nem lányom lesz megint, én is feltettem ezt a kérdést "Örülj, hogy fiú?" -címmel. Ha gondolod, olvasd el, nagyon sok válasz érkezett, jobbnál-jobbak, és mind nagyon igaznak bizonyult, lelket öntöttek belém a lányok. Amennyire lányos anya voltam, úgy lettem fiús anya is. Imádom a fiamat, olyan, mint egy szerelem! :)Ha visszamehetnék az időben és változtathatnék a nemén, nem tenném.
2012. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez volt az, remélem sikerül bemásolni, és neked is segíteni fognak a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon lányra készültem, férjemnek mindegy volt.

Bevetettem mindenféle praktikát (tea, ecetes fürdő, naptár), hogy lány legyen, és amikor elmentem a 12 hetes uhra és azt mondta a doki, hogy " hm...pasis" na ott először ledöbbentem majd elkezdtem magamon röhögni, hogy tiszta idióta vagyok, hogy ez számított eddig, hát kit érdekel, most mondták, hogy egészséges, negatív downra és amúgy is tök vagány lesz egy fiúval. Két hét múlva már teljesen átálltam, néztem a kalózos dekorokat meg azon filóztam, hogy remélem nem fogja magát semmi kis cafka felkoppintatni az én okos és jóképű fiammal.


Aztán a 16 hetesen mondta a doki, hogy "ja, amúgy tutira lány."

:)

De itt meg már pláne úgy voltam vele, hogy kit érdekel, csak egészséges legyen (ja és nem jöhet a közelébe semmi hozományvadász lepattant drogos, aki még a végén teherbe ejti és rossz útra viszi az én ártatlan lánykámat.)

:DD

2012. jún. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem is értem az ilyen kérdéseket! Megemészteni? Ez nem tragédia! Az az lenne, ha azon kellene dilemmázni, hogy a beteg babát elvetesd-e. Már bocs, de így gondolom! A lényeg, hogy egészséges legyen! Gondolj arra, hogy nem véletlen, hogy kisfiad lesz, a te életedet, fejlődésedet egy kisfiú nevelése viszi előre. Majd a következő kislány lesz!
2012. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 adriennjeni ***** válasza:
Szia! Örülj neki, hogy babád lesz, mi rég próbálkozunk, de még nem jön. Mindenkiben felmerül, hogy mi a szive vágya, milyen nemü legyen,bennem is bennem, van, hogy kislányt szeretnék, de már mindegy lenne csak egészséges legyen és, hogy tudjam egy csodás dolog részese lehetek, ami maga az anyaság. Szeretnék a szülőszobán szenvedni és életet adni egy kis csöppségnek, aki tudom, hozzám tartozik. Adj hálát, hogy neked sikerül! Nagyon nagy Boldogságot kivánok Neked!
2012. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én pont úgy vagyok most mint a 4-es válaszoló ahogy volt!23 hétig fiút mondtak,és fiú lesz,és fiú lesz...Szeretnék fiút...De a 23.héten a doki közölte,persze egy másik,nem az aki eddig vizsgált,hogy kislány...Hát nem tudtam 2-3 napig megemészteni,mert már beleéltem magam hogy fiam lesz...De aztán sikerült,mert belegondoltam hogy egy lány mennyivel más,meg ilyenek!Na te ezt fordítva képzeld el..és gondolj bele..... :):) 25hkm
2012. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én meg pont kisfiút szeretnék inkább, mindig is arra készültem, hogy nekem fiam lesz,eddig még nem tudom elképzelni, hogy kislányom legyen. És nem tudom, hogy hogyan fogok reagálni, ha azt mondja a doki, hogy kislány lesz. Nyilván imádni fogom ha kislány lesz, akkor is, de biztosan csalódásként élném meg...
2012. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!