Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés nektek, hogy...

Milyen érzés nektek, hogy kislányt szerettetek volna mindennél jobban, és kiderült, hogy fiú?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Második babánk lesz (az első kislány), és lányt szerettünk volna. Fiú lesz és nagyon örülünk igazából mindegy. Nektek is majd a következő lesz lány:-))

Gratulálok!

2010. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Milyen érzés?? Neked nem az a lényeg, hogy ne legyen semmi baja?? Inkább mindennél jobban koncentrálj a fiad születésére!!!
2010. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész életemben Kislány volt a vágyam.

Aztán mondták, hogy Kisfiú. Meglepődtem és hamar megszoktam, hogy fiús anyuka leszek.Nevet választottunk, tervezgettem a fiú szobát, és tudatom Kisfiúra formálódott. Aztán 3 ultrahanggal később a 4D-n kiderült, hogy Kislány. Hát majdhogynem csalódott lettem, annak ellenére, hogy mindig Kislányra vágytam.

Akkor jöttem rá igazából, hogy valóban mindegy a neme, hisz az Ő az enyém........és semmi nem számít csak egészséges legyen, és velünk legyen.

2010. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Első gyermekem fiú, így másodikra nagyon szerettem volna kislányt. Fiú lett, nagyon örültünk neki. Most már, hogy mindkettő nagyobbacska külön jó, mert együtt tudnak játszani. Sőt, semmiruhát nem kellett vennem, mert mindent eltettem a nagyobb után. Nem bánom, hogy fiú lett, de majd szeretnék még egy kislányt is!
2010. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
teljesen mindegy...az egészség mindennél drágább!
2010. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én nagyon szerettem volna lányt. Eleinte mindegy volt, de nagyon nem haladunk anyagilag, s van egy rosszakaró após, aki mindent elkövet, hogy el ne tudjunk költözni, ráadásul a legkisebb szobában lehetünk, szobát nem hajlandó cserélni, s fiát azzal zsarolja, ha elköltözünk, akkor inni fog, s ez által a fiának lelkiismeret furdalása van. 90-et keres a párom, s abból le kell adnunk 20-25 ezret, de legutóbb csak 60ezret kapott, mivel sokat volt táppénzen, s elvette tőlünk ugyanúgy, hiába mondtuk, hogy el szeretnénk kezdeni a babára a vásárlást. Így jött az, hogy lányt akarok, mert félek, hogy nem lesz így második babánk:(. S egy lányt mindenképp szerettem volna. Ez az első. Én is nagyon meglepődtem mikor kiderült, hogy fiam lesz, rá is kérdeztem még egyszer, hogy kisfiú? Elsőnek furcsa volt, párom is meglepődött, hisz már beleélte magát, hogy lányunk lesz, sőt a szüleim is rózsaszínt vásároltak, hiába mondtam nekik, várják meg ki lesz. De mindenki meg volt győződve, hogy kislány van a pocakomban, édességet kívánok, a savanyút s csípőset nem. S gömbölyű a pocim, ráadásul a rokonság csak lányokból áll, elvétve egy-két fiúval, de a gyerekek csak lányok. Barátnők gyermekei is akik most szültek, s uncsimék is akik nemrég szültek, lányaik lettek. De nagyon örülünk neki, s fő az, hogy egészséges.

2010. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szeretett minenáron kisfiút. Az 20. hét körüli uh-n ott volt Apa is, és mondta a doki, hogy szerinte egészséges kislány. Erre ő : kislány? Nem hogy örült volna, hogy egészséges, ez valahogy kiszaladt a száján. Mondta a doki, hogy akkor megnézi mégegyszer: mondta: ne is reménykedjen, tuti kislány...

Eltelt a terhesség, megszületett, és itthon voltunk már vagy két hete, amikor megkérdeztem, milyen lányos apának lenni, és mondta, mindegy milyen, amióta megszületett eszébe sem jutott, kár, hogy nem kisfiú.

A nagylány már 20 hós, és teljesen szerelmes belé a férjem. Teljesen elfogult, nem lát a rózsaszín ködtől.

Néha én próbálom észhez téríteni..

A kistesó a pocimban, akinek még nem tudjuk a nemét..

2010. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon úgy éreztem,hogy kislányunk fog születni,teljesen beleéltem magam,el sem tudtam volna képzelni,hogy fiunk legyen.aztán a 24. héten kiderült,hogy kisfiú.először,szégyellem,elszomorodtam.de mióta megszületett,nem cserélném el egyetlen kislányért sem.
2010. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Második babánk lesz és miután kisfiúnk van,nagyon vágytam lányra.Amikor kiderült hogy ő is fiú,kis csalódottságot éreztem,hogy életemben nem lesz kislányom(2gyereket akarunk csak)de egy óra múlva "megemésztettem" a dolgot,és boldogan elneveztük,ábrándoztunk róla stb.Mostmár igazi fiús anyukának érzem magam,és "rózsaszín"álmaim majd kiélem leendő unokahugaimon(tesók,sógorok még most kezdik a baba-tervezést)!Ajándéknak tekintem fiaim,és amúgy sem lehetek "telhetetlen"mert első babámnál ugyanilyen vehemensen vágytam arra hogy fiú legyen....és megkaptam :):)30h.kismama
2010. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kétszer is kislányt szerettük volna, mindkétszer fiú lett. Imádom őket, de nagyon szomorú vagyok, ha arra gondolok, hogy sosem lesz lányom. Sajnos valószínűleg nem tudunk még egyet vállalni. Nagyon szeretnék egyszer kislányt szülni, és csalódott voltam mindkét terhességnél, mikor kiderült, de ettől még semmivel sem szeretem kevésbé a fiaimat.
2010. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!