Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés nektek, hogy...

Milyen érzés nektek, hogy kislányt szerettetek volna mindennél jobban, és kiderült, hogy fiú?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretnék kislányt. Még nem tudom mi lesz, mert még csak 12 hetes. Időnként elképzelem, hogy kisfiú, és ilyenkor az jut eszembe: "mégis mit fogok kezdeni egy fiúval???" De aztán az is eszembe jut, hogy bár már kezdem elfelejteni, hogy milyen érzés is tök reménytelenül várni a babára (1,5 évig próbálkoztunk) és akkor tök lényegtelen lett volna, hogy fiú-e vagy lány. Biztos te is ismersz olyan párokat, akik már évek óta próbálkoznak eredmánytelenül, vagy talűn ki is derült, hogy nem lehet saját babájuk... Ilyenkor meg igazán annyira mindegy, hogy milyen nemű a kisbaba. A gyermek Isten ajándéka, és tudni kell megelégedni!
2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én kisfiút szerettem volna és végül kislány lett. Egy pillanatra csalódott voltam, de hamar megszoktam a gondolatot, már 2 éves. Végül örülök, hogy lány lett.
2010. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna egy kislányt, az első kisfiú lett. Imádom, nem adnám semmiért. 2 hónapja tudtam meg, hogy ismét várandós vagyok. Nem terveztük még, szoptatás alatt fogant meg, 4 nappal peteérés előtt voltunk együtt, ami kislányra utal. A horoszkópom, a fiam horoszkópja is kislányt ígért, neki kishugit. A megérzésem is ezt súgta, és az egész környezetem kislányt "érzett". A héten voltunk uh-n ahol a doki azt mondta, hogy akkora kisfiam lesz mint a ház:))

Kicsit csalódott voltam én is, mert nem terveztem több gyermeket, de persze csak az egészség számít:)

2010. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is beleéltem magam, hogy kislányom lesz. Egyszerűen el nem tudtam képzelni, hogy nem lányom lesz. Főleg azért is akartam, mert anyukám nagyon fiú párti volt és én meg akartam neki mutatni, hogy milyen viszonyt kell kialakítani egy kislánynak az anyukájával. Amit én nem kaptam meg. Talán csak erre a viszonyra vágytam bármi is legyen benne a szerepem.

Mindig a lányos dolgokat nézegettem ahányszor bababoltba botlottunk, a neve is meg volt már és fiún nem is gondolkodtam. Aztán mikor mentünk 4D-re azért odaszóltam apának, hogy csak kéne már egy fiú név is hátha. Amúgy ő fiút akart és azt is érzett. És a végefelé én is úgy éreztem.

És mit ad Isten (: Kisfiú. Icipicit csalódtam, de boldog vagyok, hogy egészséges és már gyönyörű ruhákat is vásároltunk neki. Nagyon szeretem már most és neki is megmutatom milyen egy igazi anya-fia viszony (:

2010. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindenki azt mondta,hogy kislányom lesz.Soha senki nem mondta,hogy fiú.Kezdtük beleélni magunkat.

18. héten mutatta meg az orvos a fütyijét :)Először csak lestem,hogy miiii????????De abban a pillanatban hatalmas öröm árasztott el.Azóta is nagyon boldogok vagyunk és rengeteg papis cuccot vásároltam már neki :)

2010. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
En is kislanyt szerettem volna eloszor a ferjem meg kisfiut. Aztan rajottunk, hogy ez mennyire onzoseg mert csak a sajat vagyunkat akartuk kielegiteni es ez nem errol kene, hogy szoljon. En elkepzeltem a sok kislanyos ruhat, hosszu hajat..... a ferjem abrandozott a focizasrol a kertbe, legozas a fiaval stb... Nem az szamit, hogy mi mit szeretnenk, nem rollunk kene, hogy szoljon, hanem egy kulon kis szemelyrol akit a nemetol fuggetlenul szeretettel varnak a szulei. Egeszseges legyen es boldog. :) Ezeket vegig gondolva mar nem erdekelt. Azota megszuletett a kisfiunk, imadjuk es ha majd lesz kisteso egyaltalan nem erdekel milyen lesz a neme. Ne aggodj imadni fogod az elso pillanattol. :)
2010. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bár mi még a családalapítás előtt állunk, mielőtt megismertem a férjemet mindig kislánynak képzeltem el az első babámat, de azóta képzeletemben ott van a kisfiú is, aki szakasztott apja:) Szóval, bármilyen nemű lesz, mi örülni fogunk neki!
2010. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti válaszoló!

Megfogalmaztad a lényeget, köszönöm!

egy kislányra vágyó, 2. kisfiát váró kismama:)

2010. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!