Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy emésztettek meg mikor...

Hogy emésztettek meg mikor kiderült nem olyan nemű a babátok amit annyira szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Én mindig kislány párti voltam.mindig lányt szerettem volna,hosszú hajut szoknyasat stb... Tegnap kiderült hogy kisfiam lesz. Egyszerűen nehezen tudom megemészteni. Megváltozik majd ez az érzés valamikor? Ti hogy voltatok ezzel? Annyira nehezemre esik kimondania még hogy kisfiam lesz..

2012. jún. 26. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyi vetélés után,összeteszem a 2 kezem ha egészséges kisbabám születik.A neme nem számít!

38hkm

2012. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozik, de azért a hozzáállásodtól is függ!Biztosan nagyon fogod szeretni a fiad, hiszen a gyereked, de tudd elengedni ezt az érzést, hogy lányt szerettél volna!

20 hónapos a fiam és irtó vagány kis csávó,hidd el nagyon jó fiús anyának lenni:)

Most várom a tesót, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fiú-e vagy lány.Persze a fiam után jó lenne egy kislány, de direkt nem "görcsölök rá" a témára, mert tudom, hogy akármilyen nemű a lényeg hogy egészséges legyen!

Állj rá, hogy fiús cuccokat nézegetsz,nagyon kis vagányak,édesek vannak,és barátkozz a gondolattal.

Amúgy hány hetes vagy?100%-ra mondták?

2012. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, és két fiam született, akik a világ összes szeretetét nekem adják, és én is nekik. Eszembe sem jut már a nemük, szép lassan, napról-napra hozzászoksz, mikor megszületik, elfelejted még a saját nevedet is, annyira boldog leszel és teljesen mindegy lesz, h milyen nemű, közhely: de lényeg az egészsége!!
2012. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is elsőre kisfiút szerettem volna.

A 24. hétig fiú is volt. Fiút mondtak a 16 hetes uh-n, a 19 hetesen a körzeti kórházban, majd a 20. héttől dokit fogadtam ő is fiút mondott. Míg a 24. héten egyszer csak lány lett, már lány volt a 26 hetes 4d-n is. Onnantól kezdve nem kérdeztem már többet. Sokat rágtam magam rajta.

38. héten született meg a világ legcsodálatosabb kislánya. A nyáron lesz egy éves, egy percig sem bánom, hogy nem fiú. Gyönyörű, eleven, egészséges, a mi kis tündér manónk.

2012. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ha megszületik és a kezedbe adják, úgy fogod gondolni, hogy SOHA, egy kislányra sem cserélnéd le! Egy kisfiú = egy új szerelem! :) 3 fiú után most várok kislányt. Harmadikra már én is nagyon szerettem volna lányt, picit én is csalódott voltam, de nem szabad ilyen drasztikusan felfogni, ahogy írod! Hidd el, imádni fogod, és azért lesz majd bűntudatod, hogy ilyen gondolatokkal vitted végig a terhességed a boldogság helyett. Kérdésedre válaszolva, biztosan meg fog változni ez az érzés, legkésőbb akkor, mikor megszületik. :)


32hkm

2012. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is lányt szerettünk volna a férjemmel, olyan kis fajin szőke "hercegnőt"...

Amikor kiderült, hogy fiam lesz, kicsit meglepődtem, de egy pár perc múlva már szerelmes voltam az én kicsi "hercegembe". :)

Én most már örülök neki, biztosan nem véletlenül adta Őt a jó Isten!

Az a lényeg,hogy egészséges legyen!!!

Ugyanúgy fogod szeretni, mintha lány lett volna, lehet még jobban!!

Majd a következő hátha kislány lesz, Nektek is és nekünk is!

Boldog babavárást! :)

32hkm

2012. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a legtöbb kisfiú anyás!!! :) Kell egy pár nap míg átállsz, de hidd el, nagyon fogod szeretni a kisfiatokat! És 1000 lányra sem cserélnéd! :)
2012. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha más nem, akkor fog beléd hasítani az érzés, hogy Ő az ENYÉM, amikor megszülöd. Vannak gyors könnyű szülések, meg nehezek, hosszabbak meg ezek kombinációi, de "végeredmény" mindenért kárpótolni fog, hidd el!! :)
2012. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem lány.Őt lánynak is vártuk,nem is jutott eszmbe semmi.Aztán jóval a szülés után esett le,mekkora mák,hogy van egy egészséges gyerekem,és egyáltalán nem "alap",hogy egy gyermek minden gond nélkül megszületik.A másodiknál mindegy volt már,csak rendben legyen.Ő fiú lett,és vele bizony voltak is gondok a terhesség alatt.Egyszer sem jutott eszembe,hogy a nemén gondolkodjak.Csak az egészségéért imádkoztam.
2012. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megváltozik,én is kislányt vártam és aztán kiderült hogy fiú.Elkeseredtem.ez elég csúnya dolog,de így volt.Nem igazán tudtam elképzelni,hogy milyen lesz ha megszületik a fiam.Lasssan megbékéltem vele,igazán akkor amikor megszületett és a mellemre rakták,úgy magzatmázasan,és rám pislogot a félhomályban.azt a pillanatot soha nem felejtem el.ott akkor szerelem volt első látásra.Szeretném ha lenne egy kislányom is,de most már nem bánom ha fiú lesz a következő is,ha úgy alakul,mert imádom a fiamat,imádom a huncut mosolyát,ahogy kópéskodik,ahogy csak a kisfiúk tudnak,iszonyatosan ragaszkodik hozzám.Egyszerűen imádom és kész.szóval meg fog változni ez az érzésed.
2012. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!