Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerettek, szerettetek Nst-re...

Szerettek, szerettetek Nst-re járni? Ha igen miért, ha nem miért nem? 36 hetes km.

Figyelt kérdés
Én is most kezdem, és tartok tőle hogy nem lesz aktív a babám, mert néha szeret belustulni, és nem akarom hogy emiatt "zavarásszanak", mert hallottam hogy volt akit elküldtek lépcsőzni meg ilyenek.Nálunk így is fél nap mire bejut az ember, max két gép van, de van hogy egy, kismama meg ezer.
2009. aug. 6. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szerettem azért, mert messze a kórház, én meg nagy pocakkal alig bírtam már vezetni.

Viszont szerettem azért, mert láttam-hallottam-érzékeltem, hogy jól van a babám.

2009. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Imádtam :) olyan jó volt hallani a szivecskéjét meg a mocorgását :) még akkor is imádtam, amikor trükközni kellett, h mozgásra bírjuk - kimondottan büszke voltam, hogy nekem milyen csibész fiam van ;) M.
2009. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
annyi , hogy kicsit sokáig tart, de jó élmény hallani hogy ver a babád szive.XD
2009. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt már én is várom hogy halljam a kis szivecskéjét, remélem minden ok. lesz, annyi mindent lehet hallani.
2009. aug. 6. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindig féltem az Nst-től, mert 36 hetes elsőn kapásból meg akarták indítani a szülést. Bent is fogtak pár napra, mert beszűkűlt a görbém. Érdekes volt egyébként míg bent voltam, mert ami volt nst-gépük az mindig nálam ment tönkre :) nagyon utálhatta a lányom... Aztán mikor mindig kellett mennem, soha nem akart mocorogni, mindig lépcsőzni kellett meg a pocimat még a szülésznők is rázták jobbra-balra hogy megébredjen. Mindig sík ideg voltam, hogy ne fogjanak bent megint. Állandóan előtte ébresztenem kellett. Szóval nagyon jó volt hallani a szíve dobogását, de nem szerettem menni.

4 és fél hónapos baba anyukája :)

2009. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ettől tartok én is, lehet negatív vagyok??Na de tényleg sok ilyet hallani, és nem szeretnék én sem kórházba vonulni, remélem szépet produkál a kisfickó.
2009. aug. 6. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én 39hetes pocis vagyok.Igazábol én szeretem is meg nem is:)

Szeretem mert hallom a kicsi szivét dobogni és nem szeretem mert mindig félek hogy milyen lesz az eredmény :)

Mondjuk eddig hála az égnek nem volt semmi baj:)

Meg most már csak egy van hátra és megyek szülni jelenleg attól félek:)

Hipohonder énem mindig előtőr :D

Boldog babavárást:)

2009. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!