Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik tennétek...

17 hetes kismamik tennétek fel a pocakotokról fotót? Nekem semmi nem látszik, báááár van zsírpárnácskám bőven, de mindenki azt gondolta, épp ezért jobban fog, hisz a bébi tolja előre. és semmi! .

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 20:25
 1/8 Fanina ***** válasza:

[link]

16 hetes voltam itt

:)

2012. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem 16 hetesen még semmi nem látszott! 18hetesen már egyértelmű volt viszont hogy van valaki odabent! Képem sajnos nincs, de azért remélem egy picit megnyugtattalak. Amúgy nem is lényeg az hogy mennyire látszik a lényeg hogy egészségesen fejlődjön!
2012. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sanja még nem tudok beszámolni ekkora pocakról (semekkoráról sem), de az unokahugom 19 hetesen is ugyanúgy nézett ki, mint előtte. Kb. 165cm és 56 kg volt a terhessége előtt:) Remélem azért segítettem!:) Gratula!
2012. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 20 hetesen kezdett neki látszani, és 21 hetesen már nagyon szép kis pocija lett!
2012. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fanina ***** válasza:
Így van az a lényeg hogy minden rendben legyen,nekem meg szerintem egy kicsit nagy a hasam,de ez tényleg emberre válogatja!!
2012. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy hete raktam fel magamról képet, hogy tippeljék meg hány hetes vagyok, 14-16 hetet írtak.

tegnap töltöttem a 24-et..:)

2012. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha olyan típus vagy akkor még egy pár hétig nem fog látszódni. Nekem rohamosan a 18.ik hét után indult meg, most 25hetesek vagyunk, igazi formás dinnye :)


NE izgulj!



25+3hkm

2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem az aggodalom miatt kértem, pusztán kíváncsiságból, a bébivel minden rendben, és ugyan testvérem vékony alkat,de sokan azt sem tudták hogy babát várt, mert szinte nem is volt hasa-és ez nem túlzás. Lehet genetikailag ilyenek vagyunk :D
2012. jún. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!