Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok linkelni a 18hetes...

Tudnatok linkelni a 18hetes pocakotokról képet?

Figyelt kérdés
Leginkább első babásokra gondolok. Én 18hetes vagyok, van már egy kicsi pocakom, de olyan furcsa...sajnos képet nem tudok küldeni, ezért vagyok kíváncsi, hogy nektek milyen volt az első babával.
2011. aug. 18. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Látom nem tolonganak a válaszolók. :) Mi minden héten készítettünk egy fotót a 12.héttől kezdve, h később is lássuk hogyan változott. Szülés után a picit tartottam a pocim helyére. :) Tök jó visszanézni.

Ez a kép lehet, h már a "hét" vége felé készült, pontosan nem tudom, de tuti 18.hetes vagyok rajta.

2011. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18. hetes nincs, de 20 hetest tudok küldeni:

[link]

2011. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 31 hetesen sincs akkora, mint második válaszolónak :( Szóval képzelheted milyen volt 18 hetesen.
2011. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Linkelek 18 hetes második babás pocakot és érdekességképpen 36 hetes első babás pocakot. :)

[link]

[link]

2011. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ezen talán jobban látszik. Az elsőnél nagyon bezavar a mellem. :) És amúgy nem is vagyok nagymellű egyáltalán csak terhesen. :)

[link]

2011. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez biztos 18 hetes mert tippeket kértem,és első baba!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


26hetes km.

2011. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Itt van a 19 hetes tippelős kérdésem képekkel.

2011. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4.válaszoló vagyok és az utolsó válaszolónak szeretném írni.

Nekem alapból egy ebéd után van olyan hasam mint neked a 31.héten! Nem híztál gondolom semennyit. Ilyet én még nem láttam!

2011. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!