Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok fel képet a pocakotok...

Raknátok fel képet a pocakotokról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan kismamák képeit várom, akik 15-18 hét között vannak és a méhlepényük mellsőfali tapadású.

Az én picúrom is mellsőfali, a 16. hétben vagyok, sajnos a mozgását még nem érzem és a hasam is elég pici.Nagyon megnyugtatnátok, ha segítenétekekem.Előre is köszi mindenkinek!


2011. okt. 9. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok felrakni, de szerintem ne aggódj, főleg ha első babáról van szó.

Amikor az első lányunkat vártam kb. 22 hetes lehettem amikor elkezdett igazán látszódni, akkor melső falon tapadt a lepény.

Most másodjára már 16 hetesen akkora volt a pocakom , mint előzőleg 24 hetesen, most hátsó falon tapad a lepény.

Egyébként a has mérete nem jelent semmit.

2011. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, megnyugtató.

Azért bennem van a félsz egy kicsit, ugyanis már 3 babát elvesztettünk. Szoktam hozzá beszélni és úgy próbálok hozzáállni, hogy ez a kis golyó :) már velünk marad és egészséges, szép nagy baba lesz.

2011. okt. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!