Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamik! Raknátok fel...

Ikres kismamik! Raknátok fel a pocakotokról képeket?

Figyelt kérdés

Kb. 12 hetes kortól érdekelne bármilyen kép, csak hogy tudjam méretben mire számítsak :)

10+3 km


2011. ápr. 7. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen 35 hetes voltam.

2011. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt 30 hetes

2011. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]



18 hetesen

2011. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon szép pocid volt! :)

Mikor kezdett el nőni? Hány hetesen?

2011. ápr. 10. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte az elejétől látszott, de második terhesség volt, lehet ezért is. 10 hetesen már nem értek be a nadrágjaim. A hasam a végén 106 cm volt, vagyis 35+5 hetesen, mert akkor születtek meg a fiúk. Szóvan nem volt óriási, inkább a mellem alatt volt nagy pukli, ott volt fent a B baba. Hány hetes vagy? Hogy viseled?
2011. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szép pocid van, volt.. Irigykedem!!!!:)

Már csak azért is mert én most vagyok 22 hetes ikres,és már 102cm a haskörfogatom, és kb 72ről indultam. Kilóban 5-6 kiló van rajtam.De nekem már nagyon nagynak tűnik. Megpróbálok majd képet is felrakni. Amúgy nekem nagyon előre áll, csúcsos.

Amúgy hogy vannak a babáid? Mennyivel születtek, fiú, lány????

2011. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi, jól vannak a fiúk, 8 hósak lesznek hamarosan. 2 és 2,5 kg-mal születtek, simán. Az első baba volt a nagyobb, ő be volt fordulva, a második faros volt. Hamar meglettek, 2 óra alatt, 3 perc különbséggel.

Ja és már 6800 és 7800 grammot nyomnak.

Ha esetleg vannak kérdéseitek, szívesen válaszolok, akár privátban is.

Boldog babavárást mindkettőtöknek.

2011. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én holnap leszek 11 hetes, a hasam mintha már nőtt volna egy picit :)
2011. ápr. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!