Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tennétek fel képet a 24 hetes...

Tennétek fel képet a 24 hetes pocakotokról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

27 hetes van csak, de nem sokkal volt kisebb :-)


[link]

2012. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) szép pocak. enyém olyan kicsike még :(
2012. máj. 16. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Oh, pikkpakk megnől ám! Én már nagyon nagynak látom az enyém, igaz már csak 2 hetem van, de olyan hamar megnőtt, hogy csak na :-)
2012. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
könnyű szülést Neked!! :)) és sok boldogságot a babával!
2012. máj. 16. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, itt 25 hetes voltam. Ne aggódj, hirtelen fog megnőni majd a pocid. :-)

[link]

2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem végig kicsi volt a pocakom :)

[link]

2012. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt kereken 25 hetes voltam. :)

[link]

Nekem végig nagyon pici pocakom volt. Pedig ezen a képen már a 2. babát vártam. Most 15 hetes vagyok, de még semmi sem látszik.

2012. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gratula mindenkinek a babókhoz :) ha még bent van, akkor azért, ha már kint, akkor meg azért :) mondjuk az elmúlt egy hónapban azért ugrott egy látványosat, de még mindig nem az igazi.. csak kíváncsi voltam Rátok is, hogy nem vagyok-e lemaradva :) félek, hogy a végére meg akkora lesz, hogy majd talicskával kell alátámasztani :D köszi mindenkinek a képeket és sok boldogságot!! :))
2012. máj. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!