Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Linkelnétek képet a 15hetes...

Linkelnétek képet a 15hetes pocakotokról?

Figyelt kérdés

15hetes leszek amikor megyek a Balcsira és kiváncsi vagyok mennyire lesz majd "nagy" a pocakom. Csütörtökön leszek 13hetes de már mintha most lenne egy kis pocakos.

Nektek mekkora volt?


2011. júl. 13. 14:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*pocakom
2011. júl. 13. 14:07
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ekkora volt 15 hetesen!

[link]


Jó nyaralást!

2011. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 13. 14:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez változó, alkati kérdés. Vékony voltam mikor teherbe estem és nekem még szinte semmi nem látszott. Most 21 hetesen van akkora pocakom, mint az előző írónak a képen volt. Ha látszik már a povid örülj neki és légy rá büszke, mert ez egy gyönyörű állapot :))
2011. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok most feltenni, de nekem kb 3x akkora hasam van, mint az első válaszolónak! Második babát várom, a lányommal kb 6 hónaposan volt ekkora hasam!

Ja és 14 hetes vagyok!

Ez tényleg alkati kérdés! :o)

2011. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes vagyok és töltöttem is már fel képet, de felteszem megint

[link]

2011. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ezen a képen 14 hetes kismama vagyok és a Balatonon készült! Igaz, tavaly. Tegnap volt 5 hónapos a pici lányom.

Szóval nekem ekkora pocim volt:

[link]

Ja, és egyébként 3. baba.

2011. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tényleg azzal foglalkozol, hogy mekkora a pocakod és hogyan fognak rád nézni az emberek, mit gondolnak rólad?!?


Örülj neki, hogy terhes vagy és babád lesz és tojj le magasról mindenkit! Elviekben a párodon kívül senkinek semmi köze hozzá! Én soha nem vetettem meg egy nőt azért mert terhes és látszik a pocakja! Ez így természetes! A magamét már jobban megvetem, mert én nem vagyok az, mégis akkora a hasam! :o)


Annak kell örülni, ha szépen gyarapodik és egészséges, jól fejlett, NEM alultáplált kisbaba lesz belőle! Nehogy már egy ócska "strand" miatt érezd magad bűnösnek!


De most komolyan! Szerintem a babád a legfontosabb és nem mások véleménye - mondom én ezt, 3 gyermekes apuka és azért én, mert a nejem is ezt mondaná, ahogy ismerem! Viseld büszkén a hasad! Ha másképp nem megy, gondolj azokra, akiknek egy anyagi csőd volt mesterségesen összehozni a babát és megszenvedtek érte, hogy olyan legyen a hasuk, mint neked!


És vigyázz a nappal, nem tesz jót NEKI sem, ha bajod lesz tőle! Nem tudom hány éves vagy, de se cigi, se dohány! Legalább erre a kis 9 hónapra ne!


41/F

2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz itt 16 hetes voltam.

[link]


Ma már 21 hónapos nagylány. :)

2011. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

20:58-as te valamit nagyon félreértettél, de azért köszi.

A többieknek is köszi.

2011. júl. 16. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!