Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Linkelnétek képet a 15hetes...

Linkelnétek képet a 15hetes pocakotokról?

Figyelt kérdés

15hetes leszek amikor megyek a Balcsira és kiváncsi vagyok mennyire lesz majd "nagy" a pocakom. Csütörtökön leszek 13hetes de már mintha most lenne egy kis pocakos.

Nektek mekkora volt?


2011. júl. 13. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

08:14-es válaszoló vagyok

Az apuka tényleg félreértelmezte a kérdést! A kérdező szerintem úgy van, vele, mint én voltam tavaly. Azt nézegettem, látszik-e már, meg szerettem volna, ha szép nagy a pocim. Csakhát az első trimeszter épp nyárra esett, így éppencsak látszott. Pedig én arra a kicsire is olyan büszke voltam!!!

2011. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát lehet,hogy a 20:58-as félreértette a kérdést,de akkor is ritka,az ilyen apuka és férfi!Akinek más nem számít,csak a baba!És nem az alak,és a külső!

Gratula!(a párjának is)

2011. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!