Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tej. Zsemle terheléskor...

Tej. Zsemle terheléskor otthon kell megenni a zsemlét?

Figyelt kérdés
Vagy ott ahol leveszik a vért?
2012. jún. 26. 08:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez a fajta vércukormérés semmire sem jó, és egyáltalán nem objektív az eredmény. Egy valamire való orvos ne is tekinti eredménynek. Amennyi zsemle, amennyi pékség, annyi féle szénhidrát tartalom. Ha igazi eredményt akarsz, akkor a cukros löttyöt kell inni, sajnos. Persze, ha egészséges vagy, akkor ez kisebb "trauma", mint a lötyi, de az eredmény értékelhetetlen, sajnos. (Ezt nem én találtam ki, az orvosom véleménye a zsemle-tej cukorszint mérésről). Sajnálom. Amúgy hogy ne csak off-oljak: helyben kell megenni-inni én úgy tudom. A mozgás befolyásolhatja az eredményt, ezért cukorterheléskor az ücsörgés az egyetlen "mozgás", ami elfogadható.

Ha azt mondják edd meg otthon, na, akkor mg annyit sem ér, mint korábban gondoltam.

2012. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom és a védőnőm is azt mondta, hogy bár kicsit bizonytalanabb ez a fajta módszer, de ha gond van akkor ez is kimutatja.
2012. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Különben szerintem sem ér semmit, dehát ez van. Amúgy sincs nekem semmi bajom.Ha nem nőne a hasam, észre sem venném hogy terhes vagyok.
2012. jún. 26. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!