Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan van ez az abortusztable...

Hogyan van ez az abortusztablettánál? Az elsőt otthon vagy már a kórházban veszik be?

Figyelt kérdés

Ellentétes dolgokat olvastam erről. Valahol azt, hogy az első tablettát még otthon veszik be, másodikat már a kórházban.

Valaki meg tudná válaszolni? Illetve az is érdekelne, mennyi idő telik el a két tabletta bevétele között.


Mielőtt valaki nekem ugrana, nem készülök abortuszra, csak érdekelne. Köszönöm!



2012. máj. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h különböző országokban mi a protokoll, de Mo-on, bár törzskönyvezve lett a gyógyszer, de nem engedik forgalomba hozni, tehát sehogyan sem lehet alkalmazni.
2012. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, engem az érdekelne, ahogy Magyarországon alkalmazták volna, ha nem döntöttek volna végül úgy, hogy mégsem...
2012. máj. 27. 14:10
 3/5 Sókristály ***** válasza:

Lehet, hogy különböző országokban különböző a protokoll. Viszont elgondolkodtató, hogy a két tabletta bevétele közötti időt firtatod. Úgy nem jutottál hozzá valami kerülőúton? Nem vagyok abortuszellenző, de ez egy szoros orvosi kontrollt igénylő készítmény, és az is előfordul a használata során, hogy műtétileg kell befejezni a folyamatot.

Bocs, ha mellényúltam, de veszélyes játék lenne!

2012. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sókristály! :) Engem tényleg csak érdekelne, nem magam miatt, hanem felkeltette a figyelmemet ez, mivel az utóbbi hetekben gyakori beszédtéma volt (mondjuk általában nem az alkalmazása, hanem mellette és ellene szóló érvek). Mint írtam, nem készülök abortuszra, olyannyira nem, hogy szűz vagyok, ergo nincs szükségem ilyen tablettára, feketepiaci úton sem. :P
2012. máj. 27. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mo.-n, miután majd forgalomba kerül, szigorúan kórházi körülmények között lesz használható. Mindkét tablettát bent a kórházban lehet csak megkapni, beindít egy vetélést, ami fájdalommal jár, ehhez kell a megfelelő fájdalomcsillapítás. Elhúzódhat akár napokig is, a nő szervezetétől függően. Hozzátéve a fájdalmat, és a kórházi leterheltséget, nem tudom mennyivel jobb, mint egy 15perces műtét, ha már valakinek ezt a döntést meg is kell hoznia.
2012. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!