Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok. A...

15 hetes kismama vagyok. A környezetemben többen is most vagyunk várandósok és nyilván az én tudatlanságom, de egyszerűen nem értem, mikor azt mondják a lányok, hogy "már vágjuk otthon a centit nagyon és alig van már"; az mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Talan szamoljak vissza a napokat a szulesig es mar nem sok napjuk van vissza.
2012. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak arra tudok gondolni, hogy a régi katona-szokást utánozzák, amikor a leszerelésig hátralevő napokat számolták így. Ők valószínűleg a szülés kiírt napját nézik.

Mondjuk nekem +8 centi kellett volna, 41+1-re szültem! :D

Boldog babavárást!

2012. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen a katonaságnál így számolták a napokat vissza, amikor már csak 150 nap volt hátra, vettek egy mérőszalagot és minden nap levágtak belőle egyet.


Ez azt jelenti, hogy már várják a szülést.

2012. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahhha...nagyon köszi :)
2012. márc. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!