Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz szívhanggal meddig várnak?

Rossz szívhanggal meddig várnak?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 36 hetet és már 35 héttől járok ctg re . De ma se volt jó a szívhangja ezért el küldtek uh ra és a papíron az volt hogy a kevés a magzat víz 3 fokban érett a méhlepényem és a baba most 3200 g. 2 nap múlva megyek megint ctg re. Ha nem jó szólhatok hogy indítsák be nem szeretném ha meghalna bennem! Ez a 3-ik és az első 2 is szíves volt csak ők nem ilyen korán.
2012. jún. 25. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Ez a célja a CTG-nek, hogy ezt a fajta decelerációt kiszűrje, ugyanis ilyenkor a nyakán van a zsinór vsz. (A mi manónknak is többször, szorosan volt a nyakán.) Senkinek nem szabadna, hogy eszébe jusson ilyenkor a várakozás, és ne várd meg, amíg nem mozog!!!!!!

2012. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most akkor mit csináljak? Ma eddig reggel 7 körül mozgott meg most pár perce hányszor kellene éreznem?! Inkább csak kinyomja magát nem rugdos amúgy aktív baba volt idáig. Meg majd este rugdos egy picit tegnap ugyan így voltam. Amugy nem tudom mért nem fektetett be csak mondta hogy ahogy mozog ugy esik a szívhangja
2012. jún. 26. 11:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Később felhívom a védőnőt és ha estig nem mozog vagy dutánig akkor bemegyek. Tiszta ideg vagyok! Meg nem is tok előbb elmenni mert a 3 éves fiam itthon nem tudom senkire se hagyni a páromat meg nem engedik el a munkahelyről mert valami ünnepség van és kell a biztonsági őr! :(
2012. jún. 26. 11:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, akkor menj be délután, nyugi, semmi baj sem lesz!!
2012. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

délutánig beszélj a babával, hogy addig legyen erős és szerintem cuccostól menj be a kórházba. mindenképpen mondd, hogy megváltozott a mozgás intenzitása és bár mozog de egész kicsiket és nem túl virgonc, inkább csak egyet-egyet nyom magán, de ez nem az a mogás, amit 2 gyerek után szokásosnak neveznél, hanem jóval gyengébb. És mindenképpen legyél határozott, ne hagyd, hogy lerázzanak. Drukk-drukk

37 hkm

2012. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
..
2012. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!