Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy nem indul be...

Van olyan, hogy nem indul be a szülés, amikorra a gyerek ki van írva? Olyankor mi van, elindítják egy idő után, vagy várnak vele egy kicsit még, és ha igen, akkor mennyit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne ilyen, 42. héten legkésőbb indítják. Ez elég gyakori, majdnemhogy átlagosnak számít 4-5 nap túlhordás.
2012. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
vcs?
2012. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mindkét gyermekemet túlhordtam, egyiket 8, a másikat 9 nappal. Maguktól indultak kifelé :), nem indították őket.
2012. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után beindítják, ha másképp nem akar megindulni a szülés, általában max 42 hétig várnak. 40. hét után viszont már sűrűbben vizsgálnak. Nálunk úgy lett volna, hogy minden nap CTG, minden 2. nap a kórházban ahol a szülés lesz. Aztán gondolom ha valamelyik vizsgálat alkalmával problémát észlelnek, akkor indítják a szülést. Pontosabban nem tudom, mert aztán nem jutottunk el idáig.
2012. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 nappal hordtam túl a fiam.És már az utolsó vizsgálaton közölték,hogy másnap reggel indítják.Még a vizsgálat délutánján elindult a szülés.Az már mellékes,hogy 23 óra alatt született meg a fiam.:)
2012. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem indult be a kiírt időpontig. A kiírt időpont után 1 héttel be kellett feküdnöm. Vagyis reggel (pénteki nap volt) mentem NST-re és a dokim azt mondta, maradnom kell, elindítjuk a szülést. (Két nappal előtte még úgy volt, hogy csak hétfőn kell befeküdnöm.) Szóval pénteken befeküdtem, kaptam délelőtt egy infúziót, ettől minimális "fájásaim" lettek. Igazából én nem is nagyon éreztem fájásnak, inkább keményedésnek. A gép érzékelte rendszeresen a fájásokat. Aztán levettek a gépről, mehettem a szobába, sétálgatni, stb. Estig semmi nem volt, végül aztán este elfolyt a magzatvíz és onnantól igazi fájások kezdődtek... szóval Nekem egy hetet vártak pontosan és egy infúzió segítségével be is indult a szülés.
2012. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszokat adtatok, köszönöm szépen:) Érdekes volt olvasni, még sose gondoltam ebbe bele, mindig csak a koraszülésről hallani.
2012. jan. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!