Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz szívhanggal meddig várnak?

Rossz szívhanggal meddig várnak?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 36 hetet és már 35 héttől járok ctg re . De ma se volt jó a szívhangja ezért el küldtek uh ra és a papíron az volt hogy a kevés a magzat víz 3 fokban érett a méhlepényem és a baba most 3200 g. 2 nap múlva megyek megint ctg re. Ha nem jó szólhatok hogy indítsák be nem szeretném ha meghalna bennem! Ez a 3-ik és az első 2 is szíves volt csak ők nem ilyen korán.
2012. jún. 25. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De miért várnak? Vagyis mire? Mit jelent a rossz szívhang? Esik mozgás közben? Eleve magas?
2012. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokáig, ha tényleg ilyen nagy a baba, és a méhlepény III. fokban érett, szerintem ha megint rossz lesz a szívhang, akkor indítanak! Könnyű szülést kívánok!


31hkm

2012. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Esik mozgás közben
2012. jún. 25. 20:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Esik mozgás közben és várnak?! De mire?!


Nálunk is ez volt, a férjem volt ugyan az orvosom, de azonnal műtöttek... Nem akarok semmilyen rémisztgetésbe belemenni, de én keresnék valakit, akár magánorvost, aki kezd valamit a helyzettel.

2012. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most akkor mit csináljak? Ne várjak szerdáig érzem hogy mozog!
2012. jún. 25. 20:47
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele hogy ha nem érzem akkor egyből megyek be
2012. jún. 25. 20:48
 7/16 anonim ***** válasza:
hát én ránézetnék mással is.
2012. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akarok vészmadárkodni, de szerintem ha nem mozog a baba, akkor már késő...
2012. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Talán én is mennék másik orvoshoz, de én ehhez nem értek, csak szeretnélek megnyugtatni, beszélj a picikéddel, hogy legyen erős és bírja ki, míg kijön, mert nagyon várod! Hiszek abban, hogy semmi baj nem lesz, nagyon drukkolok Nektek!
2012. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én az első ctg-nél pánikoltam be, várnom kellett és ilyen miatt azonnal tolták a kismamát a műtőbe, nemhogy haza 2 napra. Mondjuk 36 hetesnek már szép nagy baba, de a minimum az lenne, hogy befektetnek megfigyelésre, ahol naponta akár többször is ctg-nek....

39 hetes kismama

2012. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!