Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az idős vagy a fiatal dokik a...

Az idős vagy a fiatal dokik a jobbak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A fiatalok talán még lelkesek, jobban odafigyelnek az emberre. De azért nem akarok általánosítani...
2008. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én inkább azt mondom, hogy szívesebben megyek egy idősebbhez. Nem feltétlenül az az indokom, hogy ha idősebb, akkor tapasztaltabb. De ebben is van igazság. Én inkább azért választom az idősebbet, mert könnyebb neki elmondani a problémámat, és nem érint olyan kellemetlenül a vizsgálat sem ha idősebb. Ez lehet, hogy az én hülyeségem, de volt már rá példa, hogy azért jöttem el a rendelésről a vizsgálat előtt, mert megláttam, hogy a doki egy fiatal jóképű pasi.

Üdv, 29 hetes kismami

2008. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én dokim 48 éves.

Tündér.:)

Én is az idősebbre és tapasztaltabbra szavazok.

31 hetes kismami

2008. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a bevált középkorosztályt kedvelem:)A fiatal előtt tutira zavarba jövök,az idősebb meg olyan mintha nagyapám előtt vetkőznék le...kicsit flusztrál.Bár ha már másodjára megyek hozzá annyira nem jövök zavarba.Nekem tényleg ez a 35-45 év közöttiek váltak be a legjobban.
2008. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim most vonult nyugdíjba, kicsit meg is lepődtem mert letagadhat egy 10-est.Nekem biztosabb egy olyan kéz akinek anno még UH nélkül kellett diagnosztizálni az álalpotos nőt.A fiatalok már nagyon a gépekre hagyatkoznak, lehet, hogy éppen nem tűnik fel neki nem látszik vmi, addig a másik szakavatott egy méhszájvizsgéálatnál sokat el tud mondani a magaztrólÉs mindig alátámasztja UHval
2008. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor a terhességemet megállapították, egy tapasztalat öreg róka "roppant kedvesen" rámmordult: "Mi a szándéka vele?! Megtartja?!" Én pedig elrebegtem, hogy igen, aztán elmenekültem.

Egy fiatal dokit választottam, akinek mellesleg a felesége is most vár babát, és kb. 1 hónappal fog előttem szülni. Az orvos mindent türelmesen elmagyaráz, megnyugtató hozzá menni, soha senkitől nem hallottam rosszat róla.

2008. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak fiatal és idősebb orvosok is akik nagyon jók.Én voltam fiatalnál és idősnél is, és végűl fiatal orvost kértem fel. A mi korházunkban merem állítani , hogy a szülések 70%-át ö vezeti le. Összesen 6 orvos van. Szerintem a fiatal orvosok is nagyon jók!30. hetes kismama
2008. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!