Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad strandra menni? 2 hét...

Szabad strandra menni? 2 hét múlva mennénk Balatonra, akkor leszek 16 hetes. Szabad fürdeni? És Wellnes fürdőben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem a bacik miatt es tampont se hasznalj!
2009. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam a Balcsin és egy csomó kismamát láttam. A hasat takaró fürdőruhát viselj vagy takard kendővel a nap miatt. Sokáig nem szabad vízben lenni ilyenkor. Árnyákban pihenj! Jó nyaralást!
2009. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom terhességemet végigúsztam, végigfürödtem, nem volt semmi baj. Nyugodtan menj.
2009. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma jöttünk haza a Velencei-tótól, két napig ott voltunk. A dokim és a védőnőm véleményét is kikértem előtte, mindketten azt mondták, hogy természetes vízbe be lehet menni, de rövid időre. Én pl csak 10 percig voltam bent, míg úsztam egy kört.

Viszont mi nem strand részre mentünk, oda talán nem mentem volna be, de én is láttam már sok kismamát a strandokon még tavaly.

Az árnyékkal vigyázz, én két napig napernyő alatt árnyékban voltam, mégis lekapott a nap elég rendesen.Már bánom, hogy nem terítettem a lábaimra és a vállamra nedves pólót vagy törülközőt.

A wellnest kérdezd meg a dokidtól, nekem az inkább gyanús, az mégiscsak medence, amibe belemegy egy csomó ember.

2009. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, ez kimaradt. utolsó.
2009. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
A védőnőm azt mondta hogy szabad,de ajánlott a tampon.
2009. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha zárva van a méhszáj és minden rendben van, akkor lehet menni. Sőt, a legjobb sport ilyenkor az úszás, csak nem szabad egyszerre sokat bent lenni a vízben.Nekem csak annyit mondott a doki, hogy a termál vizeket kerüljem. Lehet, hogy azt is csak azért, mert ha megfigyelitek, akkor a mamikák, meg papikák reggel beleülnek, délután meg kiszállnak a vízből. Nekem ne mondja senki, hogy addig egyetlen egyszer sem kellene pisilniük... Szerintem elég gusztustalan, hogy egymás pisijében üldögélnek egész nap (én amúgy nem terhesen sem mentem bele ilyen vizekbe).
2009. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én minden hétvégén Balcsin vagyok és úszkálok is. Az orvosom és védőnőm szerint tavakban vagy tengerben kicsi a fertőzés veszélye. Medencében pedig csak abban az esetben lehet fürödni, ha annak a vize szigorúan ellenőrzött. Budapesten ha jól tudom 5 ilyen hely van, vidéken sajna nem tudom van-e. A wellness fürdőket sztem egyelőre hanyagold, lesz rá később is lehetőség, hogy nyugodtan pihenj egy ilyen helyen.

17 hetes km

2009. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A természetes vizekbaóen szabad fürödni,de tampont ne tegyél fel,mert fertőzéskeltő!!!
2009. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!