Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában görcsölget a hasam...

Mostanában görcsölget a hasam (25. hét), de egy hét múlva mennénk a Balatonra. Nézessem meg a dokival, hogy esetleg kinyílt-e a méhszáj valamennyire?

Figyelt kérdés

Vagy ne tartsam fel ilyesmikkel? Ha nem időpontra megyek, az asszisztensek úgy néznek rám mint a véres rongyra, pedig én csak aggódom. Az elején azt mondták, nyugodtan úszhatok, sőt, ajánlották is, de párszor begörcsöltem az elmúlt napokban (elég sokat dolgozom) és nem tudom, ez változtathat-e a méhszáj állapotán, és a külsőén vagy a belsőén - azért nem szívesen szednék össze valami fertőzést.

Viszont ha már úszkálok, azt szeretném nyugodtan tenni:)


2010. júl. 31. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

KIT ÉRDEKEL MIT GONDOLNAK AZ ASSZISZTENSEK

a magad és a babóca érdekében nyugodtan nézesd meg magad

így minden bűntudat nélkül uszikálhatsz :)

boldog babavárást

2010. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp nézesd meg magad, mert ha kinyílt, akkor összeszedhetsz vmi jó kis fertőzést, oszt az nem lenne most jó! :-D


A nehéz, és sok munkától, IGEN, kinyílhat a méhszáj, szóval ha megoldható kicsit fogd vissza magad. A munkahelyről nem rakhatnak ki, viszont ha terhes vagy, és nem bírod, kötelességük ezt figyelembe venni, és könnyebb munkát adni!!!

Persze tudom, hogy ez kellemetlen a melóhelyen, de a baba miatt muszáj a sarkadra állni.


ja, bocsi, ez végül kicsit offra sikeredett...:-)))


Minden jót, és kellemes nyaralást!

38 h.km

2010. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg magad nekem kinyílt a méhszáj mikor görcsölt a hasam és akkor tuti nem úszhatsz még az is lehet fekvésre fognak.Az asszisztenseket meg el kell küldeni melegebb éghajlatra
2010. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn mindenképpen elmegyek a dokihoz:)
2010. júl. 31. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltétlen menj el dokihoz és kakáld le az asszisztenseket!A babód százszor fontosabb mindennél,és a te nyugalmad is meglenne.A dokinak emlitsd h készülsz a Balcsira esetleg tudna-e ajánlani vmit nehogy felszökjön vmi baci.Amúgy azt mondják a tampon ilyenkor kiváló....én nem próbáltam,de tervben volt csak végül nem jutottunk el vízközelbe.32 hetes km
2010. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!