Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mit tennétek akkor, Kismamák, ha akkor születne meg a babátok, amikor még nem csomagoltátok össze a kórházi csomagot és még nem lenne meg minden a babának?


34hkm


2012. jún. 23. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mit tudsz ez esetben tenni? Semmit! Majd apuka összeszedi a hiányzó dolgokat, ennyi!
2012. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát visszatartani nem lehet, de van a babának apukája, majd ő intézkedik. Ennyi. Milyen választ lehet még erre adni? -_-'
2012. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Ennél nagyobb gondod ne legyen!Sok boldogságot!
2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
nagyon unatkozol mi?
2012. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi csomagot párod utánadviszi. Te 3 napot a kórházban leszel, a 34. hétre született baba pedig pár hetet biztos a koraszülött osztályon lesz. Azalatt lesz időd bepótolni, ami lemaradt.
2012. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom, csak időnként fáj, görcsölget a hasam és még nagyon korainak tartom, hogy megszülessen a babánk. Csak kíváncsi voltam, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben, amit kérdeztem, vagy mit tenne ebben a helyzetben. Mindenesetre én akkor leszek a legnyugodtabb, ha már össze van pakolva és minden meg van véve és már nem számít majd koraszülöttnek a babám.
2012. jún. 23. 21:27
 7/13 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolónak írom, hogy az azért gond szerintem, ha túl korán születik meg egy baba és emiatt hetekig kell a kórházban lennie. De azért köszönöm a jókívánságot.
2012. jún. 23. 21:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

27. hétben született meg a lányunk. Olyan gyorsan kezdődött, hogy a fürdőből nem volt időm eljutni a nappaliig, hogy telefonáljak.

A páromnak kiabáltam a hálóba, hogy hívja a mentőket. Szerencsére koraszülött mentő jött és mindkettőnket megmentettek. A lányunk a grav. képest egészségesen született.


A gyerekszoba össze se volt rakva, a bútorokat meg se vettük még. Festve se volt, kis ruhák voltak .. egy pár, de nem sok!

Nekem a kórházi csomagom alig volt kész, úgy hozták a nővérkék a kórházi patikából a dolgokat (bimbóvédő, eü. betét, etc..).


Másfél hónapot voltunk bent, amíg a lányunk megerősödött. Mikor hazajöttünk, azt hittem, hogy képzelődök. Egy gyönyörű szép baba-mama szoba várt ránk. A párom elhívta barátait/haverjait bútort, festék színt választani. Baba börzéken voltak, felvásároltak sok mindent. Egyébként sok olyan ruhát vettek, aminek a felét nem használtuk :)))


Éjjel-nappal a neten olvasgatta, hogy milyen pelenka a legjobb, a gyerekorvosunkhoz járt receptekért, stb..


Szóval leginkább én a terhesség alatt úgy voltam, hogy ráérek/érünk majd a 30-32. héttől bevásárolni, összerakni mindent.

Mivel a terhességemmel semmi gond nem volt a 27. hétben, így nem feltételeztem, hogy elfolyik a magzatvíz.. de hát az élet már csak ilyen!


Nagyon büszke vagyok a férjemre! És hidd el, a pasik a kellő helyzetben (vészhelyzetben leginkább!) egyből feltalálják magukat!

2012. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezek jósló fájások.nekem 30.héttől van,és a 18.!héttől nyitva van a méhszájam.még egybe vagyunk...ne aggódj nem lesz koraszülött.kíméld magad.38hkm
2012. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig attól rettegtem, hogy koraszülöttek lesznek a gyerkőceim, mert nagyon hamar kezdett meszesedni a méhlepény, pedig soha egy szál cigit se szívtam el, nem ettem zsíros ételeket. Minden hónapra be volt osztva, hogy mikor mit veszünk meg a babának.

Mind a két fiamat túlhordtam egy héttel!

2012. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!