Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Barnázás!?

Figyelt kérdés

Már írtam ki evvel kapcsolatban egy kérdést, de kiváncsi vagyok így a sztorit összefoglalva, a véleményetekre.

Tegnap este kezdődött Kb pár mm-es csíkban nagyon nagyon halvány világosbarnás folyás.Éjszaka is kb ugyanennyi pici, meg délelőtt is, de a délelőtti már inkább sárgásbarnás volt, de nagyon halvány. Mostanra már semmi, csak halványsárga. De tényleg nagyon kis mennyiségről beszélek, talán fél centi lehetett az egész összesen, se a wc papíron nem látszott, se fürdés közben, csak a hófehér tisztasági betéten az a nagyon picike.

7 hetes babás vagyok, a dokim azt mondta, hogy minden rendben van, ne aggódjak, mondtam, hogy nem tudok e bemenni, azt mondta, ne izguljak, ha elmúlik, akkor semmi baj. Most úgy néz ki elmúlik, már csak nagyon picike halványsárgás van, de az már máskor is volt, vett is kenetet még múltkor, semmi baj nem volt.

Elmentem a körzeti kórházba, ott nem fogadtak, a körzeti SZTK-ban csak jövöhéten van rendelés, és a legközelebbi SZTK-ban szintén nem fogadtak, azt mondták csak akkor, ha nagyon vérzek. Megvan a mellfájfalom, más tünetem nem igazán volt, talán néha szédülök, émelygek, ez volt eddig is néha néha. Ti mit csinálnátok a helyemben? Felhívtam pár magánultrahangost, de a legközelebbi időpont, amit kaptam az jövőhét vasárnap, 27-e.



2012. máj. 17. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Kórház, ott fel kell menni az emeletre, ahol a nőgyógyászat van, megkeresni az ügyeletes nőgyógyász, a zsebébe rakni borítékot vidéken 2000 Ft, bp. 5000 ft, majd elmondani a problémát!

Nem fog elküldeni, megvizsgál, megnyugtat!

Én is voltam így, én ezt tettem:)

2012. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ez nem szép dolog, de ha azt mondják "nem fogadtak, azt mondták csak akkor, ha nagyon vérzek" akkor azt mondanám, hogy jó, akkor nagyon véreztem/vérzek, nézzenek Rád. Kötelesek ellátni! Vigyázz a babádra, pihizz sokat! Drukkolok
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom, hogy melyik az a kórház, amelyik megengedheti magának, hogy egy barnás folyással rendelkező kismamát elküldjenek. A barna folyás, az nem teljesen normális. És 5 hetes terhesen 3 napot feküdtem kórházban ez miatt. Szednem kellett gyógyszert is. Nekem sem volt nagy mennyiségű, picit fájt a pocim, azért mentem be, biztos, ami biztos nézzenek meg, mert sosem lehet tudni.

Szerencsére nem volt probléma, már 19 hónapos a fiam, de azért legalább vizsgáltak volna meg téged!

Ha máshogy nem megy, tényleg vigyél egy kis pénzt magaddal. Szörnyű dolog, hogy megeshet ilyesmi. Aztán meg ha már vérzel, ergo nagy baj van, akkor meg majd fogják a fejüket. Szép dolog, mondhatom.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!:)

2012. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vittem borítékot is! Nem kértem volna ingyen a vizsgálatot.

A Délpesti (Jahn Ferenc) kórházban voltam, ott azt mondták a betegfelvételen, hogy nem tud bejelenteni, mert ide csak az jöhet, akinek saját dokija van, vagy beutalója, időpontja.

Nekem ugye egyik sem volt, ezért mondta, hogy hívjam fel a Pesterzsébeti SZTK-t, ahol azt mondta az asszisztens, hogy csak akkor láthat el ha nagy a baj, vérzek. Így hát nem tudtam sehova menni :(

Most már nincs barnás, csak nagyon halvány sárgás a betéten, de picike mennyiség. Azért jobb lenne megnyugodni!!! holnap lehet, hogy megpróbálkozom, csak nem tudom, hogy hol :(

2012. máj. 17. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hetes lehettem, amikor méhenkívüli terhességet gyanított nálam az SZTK-s doki, és beutalt A bp.-i Margit kórházba, de nem akartak fogadni, csak 1 hét múlva. Én azonban nem akartam annyit várni, és már másnap bementünk a szülészetre az ügyeletre, és ott elmondtam, hogy erős görcseim vannak és barnás folyásom. Azonnal fogadtak, főorvos vizsgált meg, nagyon alaposak voltak. Szerencsére nálam nem volt semmi gond. Remélem, hogy nálad is minden rendben lesz, írd majd meg, hogy mi lett!

2012. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
velem ma szinte szó szerint ez van. Hogy vagy kedves kérdező?
2012. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta 18 hetes kismami vagyok :)
2012. júl. 28. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! Vigyázz nagyon magadra!
2012. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!