Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel pihenésre vagyok ítélve...

Mivel pihenésre vagyok ítélve ezért a napjaim ugye nem állnak másból csak a tv-bol és netezésbol! Mivel laptopom van ez ezért sokat van az olemben igy netezek, de azt mondta a dokim ezt ne csináljam mert nem jó?

Figyelt kérdés
Szerintetek is igaz lehet?Kismamik ilyet ne csináljanak a sugárzások miatt?Eddig igy csináltam,most akkor lesz baj valami?
2009. júl. 7. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A sugárzás biztos,hogy nem jó.Még azt sem ajánlják,hogy a hálószobában legyen TV,vagy számítógép,mert káros kisugárzás érheti az embert.Keress valamilyen más módszert a netezésre.De biztos nem lesz semmi baja az eddigiek miatt a babádnak,mert a sugárázs azért nem olyan nagyon erős.
2009. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én könyvelőként dolgoztam a 35.hétig, egész nap a gép előtt. Az utolsó pár hétben itthon ültem a net előtt, majdnem egész nap. 7 hónapos a babám, semmi baja.

Sokszor megy ez a riogatás, én ezt nem hiszem el. Ez nekem olyan, mint a mobiltelefontól agydaganat...

Jó babavárást kívánok neked!

2009. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az ölemben tartom a laptopot és úgy netezek mindíg. Nem hiszem hogy sugározna. A mobiltelefon sokkal károsabb.
2009. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben. Ha nagyon aggódsz, tegyél egy kis összecsukható asztalkát az öledbe, amin reggelizni szoktak, és azon legyen a laptop. Én a bébikaját, tápszert is mikrózom, a gyerek is mászkál a gépnél, a hálószobában van tévé, igaz, h tőle a legmesszebb. Sztem semmi bajt nem csináltál. Sztem sokkal jobban árt pl. a szmog.
2009. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!
2009. júl. 7. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egész nap gép előtt ülök, mert a munkám megköveteli, nem hinném,hogy bajt okoznának ezek a mai gépek, meg most akkor ne dolgozzak, amikor semmi bajom sincs?

24 hetes km

2009. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondja, hogy ne vedd az öledbe a gépet, mert felmelegítheti a pocakot elég rendesen.

A gép előtt én csak azért nem ülök állandóan mert nem bírok, mert megfájdul a hasam, egyébként itt lógatnám a lábam egész nap, mivel pihenni, feküdni kell rengeteget.

Ne állj a mikróhoz, a tv elé, ne menj a napra mert az is sugároz, ne menj sehova...........:) :) :)

Nyugi, semmi gáz nem lesz. Amig jól érzed magad nincs semmi gond!

Üdv:

24hetes

2009. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!