Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hatalmas babát jósolnak a...

Ha hatalmas babát jósolnak a 38 hetes uh-n akkor van esély arra hogy beindítsák a szülést?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy babát mondtak minden alkalommal, még a szülés napján is jóval 4kg felettinek, majdnem 4,5kg-nak mérték. Indított szülés volt, de nem a gyerek mérete, hanem túlhordás miatt. A lányom végül 3450grammal született :D
2012. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja szerintem . Rokonomnak nagyon pici a termete és közel 5 kilóra saccolták a babáját. A terminus körül csak befektették megfigyelésre. Ugyan neki programozott császárja lett volna előző császár miatt, de nem a 38. héten. Kedden lett volna a műtét (kb 40+2 lett volna akkor), de vasárnap beindultak nála a fájások, így sürgősségi lett. 4750 lett a baba.
2012. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem érdemes beindítani, ha nem indokolja egyéb dolog. (egészségügyi)


mert az indított szülés ált. hosszabb, és többszor végződik császárral.

2012. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ez miatt nem fogják beindítani, csak ha valamilyen egészségügyi probléma lép fel. Ha a baba és a mama jól vannak, ez nem indok, hacsak a doki nem hajlandó rá megfelelő ellenszolgáltatásért. Szerintem nem kell aggódni, ha beindul/beindítják és téraránytalanság van, úgyis tolnak a műtőbe. Közel sem pontosak az uh-s saccok.

39 hetes kismama

2012. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3870-re saccolták, aznap született 3874 grammal. :) Nálunk bejött. De emiatt tuti nem indítanak, max. császároznak, ha valóban olyan hatalmas.
2012. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!