Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is olyan érdekes...

Szerintetek is olyan érdekes dolog ez?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kiváncsi. 19 éves vagyok és 7 hónapos terhes. Akárhova megyek mindig mindenki nézegeti a hasam utána meg az arcom és látom rajtuk azt hogy megvetnek ezért, hogy ilyen fiatalon kismama vagyok. Nem mintha annyira érdekelne hogy mit gondolnak de azért eléggé zavaró.
2012. jún. 22. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Én 20 éves 27hetes kismama vagyok, engem is nagyon megnéznek de cseppet sem zavar. Soha az életben nem bánnám meg hogy ilyen fiatalon vállaltam gyereket. Inkább mint hogy 40évesen még ott tartsak hogy küzdök az első babáért. Velem a "mostoha" anyósom bunkó mert neki még nincs gyereke, a férjének meg már unokája lesz általam. Az a tapasztalatom hogy akik nem vállalnak korábban gyereket azok ezerszer jobban megbánják a döntésüket mint mi
2012. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Sókristály ***** válasza:

Biztosan lenézően néznek rátok? Vagy egyszerűen csak észreveszik, hogy milyen fiatalok vagytok, és egy kicsit rácsodálkoznak? Nem mindegy ám!

Én az elsőt 22 évesen szültem, de a szőke hajammal, kék szememmel fiatalabbnak tippeltek. Megnéztek engem is, én meg büszke voltam a pockomra. Az utolsót meg 40 évesen szültem, akkor is megnéztek, én meg akkor is büszke voltam a pockomra. Mert ez a lényeg, hogy ti örüljetek a babának, és ne a külvilág reakcióját lessétek.

Boldog babavárást mindenkinek!

2012. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én az "idősnek", és a nagyon fiatalnak tűnő kismamákat is meg szoktam nézni, és tippelgetek magamban, hány évesek lehetnek. :) Lehet, hogy ilyenkor azt gondolják, hogy megvetés miatt nézegetem őket, pedig egyáltalán nem.

Múltkor is néztem egy nagyon fiatal párocskát a védőnőnél, 18 évesek sem lehettek, de nagyon aranyosak voltak! :)


Úgyhogy szerintem érdekes dolog ez, ahogy kérdezted is, főleg egy unatkozó kismamának. :)

Tényleg mindig megvetést látsz az arcokon?

2012. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hetes kismama vagyok és 23 éves, de mindig is fiatalabbnak néztek az emberek 2-3 évvel, engem is megbámulnak az emberek így terhesen, és olyankor magamban azt gondolom, hogy "mintha még nem láttak volna terhes lányt".
2012. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy olvasom a kommenteket mind még csak terhesek vagytok,és azt írja valaki ez jó buli...aha...na csak várjatok míg kibújik az a kis jó buli a pocakból és utána örüljetek:)))
2012. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

hát én legtöbször inkább megvetést látok az arcukon mint inkább csodálkozást de én akkor is boldog vagyok!

Utolsó én nem azt mondtam hogy a gyereknevelés buli mert tudom hogy a világ legnehezebb dolga hanem hogy sokkal jobb érzés terhesnek lenni mint bármelyik buliban szórakozni:)

2012. jún. 23. 09:26
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Sziasztok!Kedves kérdező ne is vegyél róluk tudomást!!!én is 19 éves vagyok és 24 hetes kismama!Engem nem érdekel!Amikor ugy néznek rám,én egy jót nevetek rajtuk,hogy mit bambulnak,meg hogy vegyék észre magukat!Üdv! :):):)
2012. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek a bíztatást! engem sem nagyon foglalkoztat az, hogy mit is gondolhatnak magukban csak rosszul esik ez. De akkor úgy látom, hogy a normális emberek szerint nem szégyen ennyi idősen gyereket szülni :)
2012. jún. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!